Nefes Al

Öykü Seçkisi'nde okumak için: Nefes Al – Aylık Öykü Seçkisi

image

Bu notu okumak zorunda kaldığınız için üzgünüm. Fakat iki cesetle birlikte kriyo-uykuda uyuyuyan biri bulunduğunda bir açıklama gerekir, değil mi? O yüzden en baştan başlayacağım. Geçen sefer kriyo-uykudan bir kabusa uyandığım andan. Yolculuk süresince bu uzay gemisinde, J.A.M, biz dört haftalık kriyo-uykulara yatarız. Dört hafta uyuduktan sonra kalkar gemide üç gün çalışırız. Bu emektar gemide… (DEVAMI…)

Hem bilimkurgu hem de korku-gerilim özellikleri içeren, başarılı bir öykü. Okurken çok keyif aldım. Nice öykülere!

Tesekkur ederim. Hem begeniniz, hem de yazim esnasinda desteginiz icin.

35 yıl önce yazsanız Alien adıyla çekilir siz de milyoner olurdunuz. Eksiği yok fazlası var. Bir çırpıda, gerilerek ve merakla okudum. Dİlin kullanımı ve imla gibi zanaate dair kısımlar da yerli yerindeydi.
Çok güzeldi. Tebrikler.

Sevgili @Mrt_Yldrm

Cok buyuk bir endiseyle okudum. Bir alanda hem.giziken hem zihnen sıkışıp kalmak konusunu benim hep gerilmeme neden olmustur ve bu yuzden bu konularda yazmayi cok severim. Bu ayki oykumde de buna benzer bir alanfa sıkışıp kalmis bir kahramani anlatmistim.

Bu yuzden beni hemen icine aldi oyku. Keske biraz daha gulyabanin Jan oldugunu anladigimiz yeri biraz daha belirgin yapabilseydim. Dikkatli olmama ragmen Michelle kafasi asagi dusuncr dedigin gibi iki sevgili bulusunca bir an birseyler kacirdigimi hissettim.

Cok keyifliydi.
Eline ve dus gucune saglik
Sevgiler
Dipsiz