Netflix Film İzleme Partisi

O üçünü art arda izlemek için 1,5 gün lazım :grin:

3 Beğeni

Katılıp katılmayacağım belli olmasa da oyumu kullandım. Safımız belli olsun :smile:
Film, etkinlik saati vs belli olduktan sonra değerlendiririz tekrar.

3 Beğeni

Anketimizin kazananı Bilimkurgu oldu. Netflix uygulamasında yer alan Bilimkurgu yapımlarından önerileriniz varsa alabilirim yoksa kendim oradan buradan birkaç film ayarlayarak 10 listelik bir anket yapacağım. Bu ankette izlediklerimiz de yer alacaktır izlemediklerimiz de.

2 Beğeni

Anket yapın. :blush:

1 Beğeni

Film maratonları arasında hiçbir zaman ilk 3 dışına çıkmayacak tek seri. :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

İsteyen varsa şimdi bile Yüzüklerin Efendisi için yayın açabilirim. :smiley: :smiley: @isos81 ama Netflix’te Extended versiyonu yok diye biliyorum ben.

3 Beğeni

Senede en az bir defa izlediğim seridir.Maalesef Netflix’te Extended versiyonu mevcut değil.

3 Beğeni

Film önerisi olarak naçizane ilk aklıma gelenler popülerler dışında;

I Am Mother ve Edge of Tomorrow oldu.

3 Beğeni

İkisini de listeye eklemiştim zaten. :slight_smile:

Düzenleme: Akşama kadar başka öneri gelmeyecekse anketi oluşturacağım artık. :smiley: Sonra yok bunların hepsini izledik vs demeyin.

3 Beğeni
  1. Kat da güzel filmdir, izlemiş olabilirsiniz belki.
3 Beğeni

Evet arkadaşlar fazla öneri gelmediğine göre listeyi elimden geldiğince iki taraflı düzenlemeye çalıştım. Listede benim de izlemediğim filmler mevcut. Hadi oylamaya.

• PK
  • Mad Max: Fury Road
  • Upgrade
  • Gravity
  • Inception
  • Interstellar
  • Spektral
  • Minority Report
  • Watchmen
  • Life
  • I Am Mother
  • Edge of Tomorrow
  • The Thirteenth Floor

0 oylayanlar

3 Beğeni

Netflix’im yok ama sizin için bir oylama yaptım. Sinemada sadece film afişine bakıp girmiştim çok hoşuma gitmişti film tavsiye ederim.

3 Beğeni

Herhangi bir değişiklik olmazsa ilk filmimiz Interstellar olacak gibi. Hala oy kullanmayan varsa geç kalmasın.

2 Beğeni

Listede Life hariç izlemediğim bir şey kalmamış :smiley:

3 Beğeni

Ben de izlemediğim bir film için oy kullanmak istedim. Yoksa PK’e oy verirdim. Aamir Khan’ın çok sevdiğim bir filmidir.

Yarın sabah 11’e kadar oylama sürecek. Bitişinde de film için gün vereceğim. :slight_smile:

4 Beğeni

Eğer uygun bir zamanıma denk gelirse ben de katılmak isterim.

3 Beğeni

Evet arkadaşlar ilk filmimiz The Thirteenth Floor oldu. Yarın akşam 23.00’da izleyebilir miyiz? Uygun mudur?

2 Beğeni

Hayır, o zaman izleyemeyeceğim

1 Beğeni

Cumartesi daha iyi olur sanki haftaiçi iş var haftasonu sakin kafayla daha mantıklı olur gibi ama çoğunluğa uyarım

3 Beğeni

Ben şimdi izliyorum :blush:

1 Beğeni