Netflix Film İzleme Partisi

giphy (3)

6 Beğeni

Lotr izlemek için her zaman vaktim var benim :joy: şaka bir yana katılıyorum ortak bir etkinlik için çok uygun olmayabilir

2 Beğeni

Aklımdaki soru şu.Şayet eşitlik bozulmaz ise ne olacak?:grinning:

4 Beğeni

Üç kağıda filmleri yazıp ufak bir çekiliş yaparım. :joy: Artık hangisi çıkarsa.

7 Beğeni

İyi fikir😂 (20karakter)

4 Beğeni

Film seçimden sonra ne zaman tartışılacak?

3 Beğeni

İzledikten sonra. :smiley: O da büyük ihtimalle hafta sonu.

4 Beğeni

Teşekkürler. :blush:

1 Beğeni

Komşum Totoro ve Waterworld eşitliği devam ediyor. Oylama süresi bittiğinde de eşitlik devam ederse İnternet üzerinden ikisi için çekiliş yapacağım. Hangisi çıkarsa onu izleyeceğiz arkadaşlar.

6 Beğeni

Henüz oy kullanmadım. Eşitlik bozulmazsa, 20 TL karşılığında izlemeyi istediğiniz filme son saniyede oy atabilirim :slight_smile:

7 Beğeni

İyi fikirmiş :joy:

3 Beğeni

Yeni filmimiz Komşum Totoro oldu. :slight_smile: Hafta sonunda görüşmek dileğiyle.

7 Beğeni

Dün filmi 30 dakika izledim. Bugün 30 dakika izledim. 20 dakika kaldı. Filmi yarın bitireceğim. :blush:

4 Beğeni

Bu hafta olacak ankete The Time Machine filmini de ekleyebilirsiniz? :slightly_smiling_face:

3 Beğeni

Evet arkadaşlar sırada üçüncü filmimizin anketi var. Bilimkurgu izledik animasyon izledik. Bu kez @yavrurobot un önerisiyle diğer türlere ağırlık verdim.

• It
  • The Shining
  • The Road
  • Dil Chahta Hai
  • The Old Guard
  • Black Hawk Down
  • The Time Machine

0 oylayanlar

6 Beğeni

Zaman makinesinin filmi olduğunu bilmiyordum. Hatta netflixte bu kadar film olduğunu bilmiyordum. :joy: Teşekkürlerr. The shining olmasın ya 2 kere izledim. Başka bir şey olsun da bu sefer katılabileyim… :))

3 Beğeni

The Shining ve İt olmasın. Ben korku izlemiyorum. :joy: :joy: :joy:

2 Beğeni

The Time Machine filmini ben sinemada izlemiştim. Zamanına göre çok iyi bir filmdi, daha dün gibi hatırlıyorum 2002 yapımıymış… The Shining filmini izlememiştim, 1. çıkacak gibi duruyor. Bu vesile ile hep beraber izleriz umarım. :smiley:

1 Beğeni

Ben korku filmleri izlemiyorum. Korkuyorum. :joy: :joy: :joy: :joy: :joy:

1 Beğeni

Korku filmi değilmiş bu. Drama, Horror yazıyor. :stuck_out_tongue:

1 Beğeni