Netflix'in İptal Ettiği Marvel Kahramanlarını İki Yıldan Önce Göremeyeceğiz

Kayıp Rıhtım'da tamamını okumak için: Netflix'in İptal Ettiği Marvel Kahramanlarını İki Yıldan Önce Göremeyeceğiz – Kayıp Rıhtım

image

Daredevil, Luke Cage ve Iron Fist gibi karakterlerin başka bir kanalda görünmesi için aradan iki yıl geçmesi gerekiyor. Punisher ve Jessica Jones’un durumuysa belirsiz. (DEVAMI…)

Aynı kadro serinin devamı şeklinde devam edecek olsaydı bu habere üzülürdüm. Ama yayın hakkı geçişinden hikaye ve seriye yeniden başlayacaklarsa 2 sene değil mümkünse 5-6 sene sonra başlasınlar. Unutalım biraz.

Şu diziler arasında en büyük üzüntümüz Daredevil. :frowning:

4 Beğeni

Aslında haberde denilen bir diğer şey de bu. Aynı kadro toplansa bile seriye kaldığı yerden başka kanalda devam edemiyorlar. Netflix bunu da iki yıl men etmiş.

1 Beğeni

Şu berbat Daredevil maskesini görmeyeceğim için sevindim. Daha az şapşal ve daha az komik gözüken bir kostümle geri dönerler umarım da ben de izleyebilirim.

Disney bu dizileri yeni açılacak Marvel dizilerinin yayınlanacağı kanalında istemiyor diye bir açıklama okumuştum ben de. Tam Daredevil’e başlamayı düşünürken iptal edildi oysa epey bir hayran kitlesi vardı dizinin.

Neyse hali hazırda Amerikan Gods ve Titans var zaten. Marvel’ın dizilerini sevemedim.