Netflix'ten Devil May Cry Animasyonu Geliyor!

Kayıp Rıhtım'da tamamını okumak için: Netflix'ten Devil May Cry Animasyonu Geliyor – Kayıp Rıhtım

image

Castlevania animasyon dizisiyle başarılı bir iş çıkaran ekip şimdi de Devil May Cry serisine el atıyor. (DEVAMI…)

4 Beğeni

“Devil May Cry’ın haklarını ben aldım ki Hollywood’taki beceriksizler bu serinin de içine edemesinler.” gibi bir söz etmiş olsada ben ümitli değilim. Castlevania animasyon için uygundu çünkü çok fazla karakter var. Herhangi bir Belmont üzerinden reboot yapılabilirdi. Ama Devil May Cry evreninin karakterleri çok belli ve limitli. Eğer bu karakterler -mesela Vergil- karakterinin dışına çıkacaksa gelmesin daha iyi. Diğer yandan aynı evrende de geçmesi beğenmediğim bir durum. Alucard vs. Dante gibi muhabbetler görmek istemiyorum çünkü bu tarz hikâye örgüleri fanlara oynar, rahatsız edici. Umarım dediklerim için pişman olurum.

Devil May Cry’da da bir sürü karakter var aslında. Dante, Nero, Vergil, Trish, Lady, Mundus, Arkham, Kyrie, Sparda… Umarım pişman olursun :slight_smile: :smiling_imp:

İç ses: “Nooooooooooooooo!”

Odalarda ışıksızım.

Eh, Castlevania gibi bir hikayeyi takside bölüp öyle sunarlarsa hiç hoş olmaz. Castlevania’nın ilk sezonu acayip demo tadında bir sezondu. 4 bölümde bir şey anlatamadı kendi başına bir yapım olacak kadar. Şunu tam olarak bitirdiklerinde hepsini tek bir sezon altında atsalar keşke.

Ha bir de solo Devil May Cry neyinze yetmiyordu diyesim geliyor. Ne gerek var evrenleri birleştirmeye. Adam akıllı Devil May Cry çizgi dizisi yapılsın da önce, sonra yine yaparsın ortak evren.

Çok iyi ya. Mükemmel bir animasyon olur. Da hele şu; One Pounch Man bi devam edecek mi etmeyecek mi ? Beklemekten helak olduk.

Konusu burası değil ama cevaplayım. Devam edecek fakat 2.sezonunu farklı bir stüdyo ve yönetmen yapıyor.

1 Beğeni