Okuma Yeriniz / Şekliniz

Evinizde çoğunlukla nerede okursunuz? Masa başı? Koltuk? Kanepe vs. Detay da verebilirsiniz.

• Masa Başı
  • Yatak
  • Kanepe
  • Yer/Zemin
  • Diğer

0 oylayan

3 Beğeni

İlk oylayan ben olayım. :smiling_face: :smiling_face: :smiling_face: :smiling_face:

3 Beğeni

Eh, ailemle yaşıyorum. Haliyle kitap okuyabileceğim tek yer odam, yatağım oluyor. Sırtımı yatak başına yaslıyorum. Bazen yüzüstü bazen sırtüstü uzanarak okuyorum. Ara ara dik oturuyorum ve son olarak yataktan aşağı sarkarak okuma döngümü tamamlıyorum.

1 Beğeni

Yatarak okumak benim için en keyiflisi ama bazen iş arasında masabaşında da ufak kitap okumaları yapmak keyifli olmuyor değil.

1 Beğeni

Tekli koltuk :+1:t3:

2 Beğeni

Sanki böyle bir başlığımız vardı ama başlık adını hatırlayamadım :smiley: .

Hayatımın çook uzun bölümünde masada ve oturarak kitap okuyan biriydim ancak artık iskelet ve omurga sistemimdeki bilumum ağrıyan yer nedeniyle yatarak okumaya geçtim. Son birkaç aydır yatarak okuyorum artık.

1 Beğeni

Diğer’i seçenler;

8 Beğeni

Tekli koltuk

Her yerde okuyabilirim ama çalışma odamda, bu koltuğa oturup ayaklarımı sandalyeme uzatıp okumayı daha çok seviyorum.

10 Beğeni

Ben de genellikle masa -sandalye ikilisini tercih ediyorum.

Yatarak okuyamıyorum, bir süre sonra uykum geliyor. :slight_smile:

hahahaha hocam tıpatıp aynı şekil okuyormuşuz ben birde kitabın altına yastık alıyorum boyun sağlığı açısından faydalı oluyor.

1 Beğeni