Okuyorum (Görsel Başlık)

Obsidian Butterfly’ı okumaya kaplumbağa hızıyla devam ederken araya Clive Barker katmak istedim. Giriş kısmını okudum devamı için sabırsızlanıyorum :star_struck:

22 Beğeni

Kadim Kanunlar serisinin ilk kitabını bitirdikten sonra küçük bir ara verip araya Ağrı Dağı Efsanesi kitabını sıkıştırdıktan sonra seriye ikinci kitapla devam ediyorum.

30 Beğeni

Canım Oğuz Atay dozu almak istedi. Tutunamayanlar ve Tehlikeli Oyunlar kadar sevecek miyim bakalım?

25 Beğeni

30 Beğeni

24 Beğeni

Bu aralar biraz yerli fantastik kurgu okumayı planlıyorum. Bir başlangıç yapalım. :slightly_smiling_face:

24 Beğeni

19 Beğeni

21 Beğeni

27 Beğeni

Daha önce yeni güneş serisinden kitap okuyan var mı? Hayatımda okuduğum en zor kitaplardan birisi oldu. İlk kitapta öyle ama 2.kitapta daha bir karışık oldu işler. Yazarın dili ve kitabı okuması çok zor. Ama kitap da bir o kadar ilgi çekici. Sürekli devam etmek istiyorum fakat yeni bir paragrafa geçince bazen “burada ne oluyor şimdi?” gibi soruları çok sordum kendime ve tekrar tekrar okudum paragrafları, sayfaları. Çok kafa karıştırıcı ve çok dikkat isteyen bir seri. Çok zorlanıyorum. :joy:

3 Beğeni

Robert Graves’in Claudius’u anlatan eserlerini okuduğuma göre Augustus’a başlayabilirim. Augustus hakkında epey bir bilgi var çünkü Graves eserlerinde. Şimdi daha derinlere inme zamanı…

Bugünlerde onlar hakkında (Ben, Claudius ve Tanrı Claudius) yazı hazırlıyorum zaten. Bilgilerim tazeyken de bu kitabı aradan çıkarmak istedim :slight_smile:

22 Beğeni

32 Beğeni

32 Beğeni

Hamnet bitti sırada Piranesi. 20-21’in Women’s Fiction ödüllüleri peşpeşe geldi :sweat_smile:. Umarım Hamnet gibi hayal kırıklığına uğramam.

20 Beğeni

Çok güzel başladı. Üç cisim problemi tadını aldım ilk bölümde.

31 Beğeni

18 Beğeni

28 Beğeni

26 Beğeni

25 Beğeni

21 Beğeni