Okuyorum (Görsel Başlık)

20 Beğeni

18 Beğeni

Yerli fantastik okumaya devam etmeden önce araya güzel bir bilimkurgu almak istedim.:blush:

24 Beğeni

Aslında ejderha cumhuriyeti kitabına başlayacak, ardından bu kitabı okuyacaktım. Fakat Yeni Güneş serisi çok zor bir kitap serisi. O yüzden 2.kitap bilgileri halen taze iken buradan devam etmeli diye düşünüyorum.

24 Beğeni

16 Beğeni

Kpss çalışmayı bırakıp köyde ücretli öğretmenliğe başladım. Romantik biri değilim ama bakın huzur diye bir şey var gerçekten. Özel okulda çalışmakla zincire bağlanıp kürek çekmek arasında fark yokmuş meğer.

41 Beğeni

Yeşil yeşil ağaçların karışısına geçip kitap okumak. Ah ne güzel bir şey. İşten erken çıkıp buna bir misilleme yapmam lazım. :blush:

6 Beğeni

1. Kitap öncesi son bakışmalar. Tahminen 1 saatlik işi var.
30 Beğeni

Aaa Ankara’da ağaç varmış.:joy:

Özet

(bu bir şakadır)

1 Beğeni

Çok güzel bir misilleme oldu. :joy: 1-2 saat sonra bir tane daha gelir belki. :face_with_hand_over_mouth:

Gerçekten güzel bir kitapmış :slight_smile:

25 Beğeni

King, bende özel bir yeri olan yazarlardan bir tanesi. Bu kitabı da, yazma üzerine ve King’in otobiyografisi denilebilecek bir kitap. İlginiz varsa işi birde üstadından dinleyin :slightly_smiling_face:

18 Beğeni

21 Beğeni

25 Beğeni

Yerli Fantastik Okumalarım #2
Bu kitabı kitap fuarında bizzat yazarından almıştım. Kitap QR kodlarla zenginleştirilmiş. Başlayalım bakalım.:slightly_smiling_face:

17 Beğeni

Ne ara başladım da 100 sayfayı devirdim anlamadım. Sebebini söyleyemesem de çok sürükleyici gidiyor.

21 Beğeni

Alıp da okumak için öteleyip hep ertelediğim ama sürekli aklımda olan, okumak için de sabırsızlandığım bir kitap “Beyazlı Kadın”. Yazarı Wilkie Collins, Charles Dickens’in da hayranıdır.

3 Beğeni

Vayyy, KaraÇınar, ‘Gaddar Öyküler’ satışa çıkmış mıydı? Çok kısa da olsa değerlendirmeni bekliyoruz Sevgili Melih…

3 Beğeni

1 hafta falan oldu sanırım satışa çıkalı. Kendisini okutuyor, okurken sıkılmadım, zaten ince bir kitap günümüze göre hikayeler biraz zayıf kalıyor ama zamanına göre değerlendirirsem güzel. Puan verecek olursam 10 üzerinden 7 alır benden.

3 Beğeni

27 Beğeni