Okuyorum (Görsel Başlık)

bu fotoğraf bana bir yerden tanıdık geldi :smiley:

Edit: Şimdi kontrol ettim, sadece aşırı benzer bir ışık ve arka planı kullanarak aynı kitabın fotoğrafını çekmişiz. Bir an benim fotoğrafı yüklediniz fotoğraf çekmeye üşenip sandım :smiley: iyi okumalar.

2 Beğeni

19 Beğeni

Hahha :slight_smile: teşekkür ediyorum, size de iyi okumalar dilerim, çok keyifli kitap.

1 Beğeni

16 Beğeni

28 Beğeni

22 Beğeni

24 Beğeni

25 Beğeni

28 Beğeni

Biraz mola verdim kitap okumaya, aşırı yükleme oldu yine sanırım, hiç okuma isteğim kalmadı. Bu durum geçince kaldığım yerden devam :sweat_smile:

4 Beğeni

16 Beğeni

27 Beğeni

21 Beğeni

Bingo’nun Koşusu - James A. Levine

18 Beğeni

Giriş kısmını kitabın sonunda okuyun.

24 Beğeni

26 Beğeni

Basım kalitesi olarak vasat, yayınevi çok iyi değilmiş ama kitap baya akıcı ve merakla okutuyor. Arkadaştan da ödünç aldığım için hiç sorun etmiyorum.

İşin ilginç tarafı Malazan 2 ve 3. Kitaplar üzerinden çok geçmemişken salt ve gerçek askeri bir kitap okurken şunu anlıyorum; Erikson military fantezi işinin zirvesini icra etmiş gerçekten.

16 Beğeni

Kutlu Kan kitabını sevdim. 10 üzerinden 8 puanı hak eder. Hem polisiye ağırlıklı hem de doğaüstü tarafıyla biraz korkutucu, hoşuma gitti. Yazar arkadaşın yolu açık olsun.

Yeni kitaba geçiyorum o zaman.

23 Beğeni

21 Beğeni

Söz meclisten dışarı, bu görsel yüzünden kimseye kitap veremiyorum. Anksiyete sebebi.:sweat_smile:

Sizi yargıladığımdan asla değil, birçok sebepten ötürü kitabı o şekilde kullanıyor olabilirsiniz ve beni ilgilendirmez.

5 Beğeni