Okuyorum (Görsel Başlık)

Uzun süre radarımda olan bir eserdi. Nihayet artık zamanı geldi :smile:

34 Beğeni

Hayırlı olsun, keyifle okumalar… ilk çıktığı anda aldığım, henüz okumadığim, okumayı da çok istediğim bir kitap; çok övgü alan ve tavsiye edilen bir bilimkurgu…

4 Beğeni

Özellikle finaliyle pes dedirten bir kitaptır. O sona kendinizi iyi hazırlayınız lütfen.

4 Beğeni

Kaçak Telemetri - Katilbot Günlükleri 6 - Martha Wells

33 Beğeni

21 Beğeni

Hocam kitap daha yeni mi çıktı? İlk defa 6. Kitabın çıktığını gördüm de şaşırdım biraz. İthaki bu yeni kitapları sessiz sedasız mı çıkarıyor yoksa ben mi biraz ilgisizim anlamıyorum. Halbuki çok sevdiğim bir seri.

1 Beğeni

Kitap çıkalı İki - üç hafta oldu galiba. Forumda hem çıktığı zaman hem de satın alınan kitaplar başlığında bir kaç kez paylaşılmıştı, sizin dikkatinizden kaçmış olabilir.

3 Beğeni

21 Beğeni

Ben, Kirke ve Akhilleus’un Şarkısı kadar güzeldir umarım. İllüstrasyonlar harika görünüyor, konuyla ne kadar ilgili olduklarını da okurken göreceğiz artık. Keyifli okumalar ve iyi geceler herkese :blush:

25 Beğeni

27 Beğeni

16 Beğeni

22 Beğeni

Elimde Ben Kirke ve Akhilleus’ un Şarkısı var şu anda ama okumadım henüz. O kadar güzel mi? :face_with_raised_eyebrow:

2 Beğeni

Galateia maalesef güzel değildi. Öykünün konusu müthiş tabii, fakat yazar detaysız, yüzeysel bir şeyler karalamış. Bu olaylardan roman bile yaratabilirdi bence.

İlk önce Akhilleus’un Şarkısı’nı okuyun o daha önce yazılmış diye biliyorum. Sonra Ben, Kirke’ye geçersiniz. Seri değiller ama Troya Savaşı meselesi daha iyi anlamanız için böylesi mantıklı olur. Ben beğenmiştim bu kitapları, Yunan mitolojisini de seviyorum zaten. Hoşunuza gider belki, bir şans verin.

4 Beğeni

Malazan yolculuğu başlasın :slight_smile: Daha önce başlamak isterdim ama bir türlü fırsat bulamadım. Umarım doğru zamandır.

36 Beğeni

Not alarak okumanı ve arkadaki sözlüğe bakmanı şiddetle tavsiye ederim. Çoğu kişi sözlüğü görmeden kitabı bitiriyor.

Keyifli okumalar. İncelemeni bekliyor olacağım.

3 Beğeni

Reddit’de sağolsun bir arkadaş powerpoint olarak rehber hazırlamıştı. Onu bulup okursanız daha rahat edersiniz. Ben pdf olarak telefona indirdim. Kitabı okurken yanında açıp eş zamanlı gidiyorum.

8 Beğeni

Çok teşekkür ederim :blush: 40. sayfaya kadar geldim. Daha çok başındayım ama bir bağ kurduk sanki, sadece hem öne dön bak hem de arkaya bak derken insan yoruluyor azıcık :smile: Birkaç not da aldım, anlamını bilmediğim ne varsa bulup bakmak için elimden geleni de yaptım.

@Pennywise çok teşekkür ediyorum, harikaymış bu :+1::blush:

5 Beğeni

Aa bu sunum acayip güzelmiş ben de Malazan okuyordum çok iyi denk geldi, teşekkürler :grin:

3 Beğeni

O halde bir sonraki okunacaklara girdi :smiley:

2 Beğeni