Okuyorum (Görsel Başlık)

21 Beğeni

İlk okuduğum çizgi romanlardan olan ve yky baskıların zamanında hepsine sahip olduğum Tenten’le nostalji okumaları yapalım dedim :grinning_face_with_smiling_eyes:

26 Beğeni

Yavaş yavaş okuyorum, geniş zamanım pek olmuyor.
200. sayfadayım ve 650 sayfa boyunca ne anlattı rüyalarla ilgili merak ediyorum, çünkü şimdiden biraz tekrara düştü gibi geliyor.

26 Beğeni

1 adet gönderi şu konuya taşındı: Yarım Bıraktığınız Kitaplar (Sebep ve Görsel)

12 adet gönderi şu konuya taşındı: Rıhtım Kamarası

Yeğenimin elinden aldım beklediğimden güzel çıktı. :smiley:

23 Beğeni

Sakarya Türk Bitti Demeden Bitmez - Dr. Selim Erdoğan

22 Beğeni

Yarım Bıraktığımız Kitaplar diye bir başlık açıvereyim. Hem görselleri atarız hem de sebeplerini yazarız. İyi olur.

Diskdünya okumamak için direniyorumdur…

23 Beğeni

26 Beğeni

27 Beğeni

Kısa seçkisin içindeki hikayeler oldukça başarılı. Denize girmeden önce okumayın :scream: (meraklısına Matango)

22 Beğeni

23 Beğeni

IMG_0873

18 Beğeni

38 Beğeni

22 Beğeni

15 Beğeni

20 Beğeni

16 Beğeni

Uzun zamandır okumayı düşünüyordum sonunda okuyabileceğim :slight_smile:

35 Beğeni

Kıvılcımlar - Eleanor Glewwe

Yumuşak bir başlangıçtı. Yormadan, keyifli bir şekilde devam ederse biter.

Ekleme: Kitabın konusunu azıcık yazayım. Belki hafif bir fantastik eser okumak isteyenler olabilir.

Büyü yapabilen üst insanlar ile büyü yapamayan fakirlerin olduğu bir dünya düzeni var. Büyü yapamayanlar sürekli ezilen bir durumda ve büyü yapabilenler lüks içinde yaşayarak devlet yönetiminde söz sahibi. Bunların kendine has tanımlamaları var. Bir çeşit virüs ortaya çıkıyor. Kara göz veya kara iris denilen bir virüs.

Fena bir kurgu sayılmaz içinde bulunduğumuz durumda ama genç yetişkin bir eser. Mükemmel bir şey beklememek sadece keyif almak için okumak gerek.

17 Beğeni