Önerdiğiniz Bilgisayar Oyunları

300 liralık oyuna indirim yapsan kaç yazar ??? …

Dolar bu durumdayken indirimler dışında hiç bir şey alınmaz. İndie oyunlar bu konuda açığı iyi kapatıyor.

Durumuna gerçekten üzüldüm,. Oyuna para vermek istemiyor olabilirsin. ki bende torrent kullanıyorum. Bu konuda arkandayım.

Madem Esra’yı destekliyorsun, hangi gerekçe ile @_restlessness in yorumunu beğendin acaba? İnsanların hakkını yemeden bir çözüm üretmek daha sağlıklı olacaktır.

@EsraB50 hakaret eden kişinin problemidir, üzülecek bir yanlışınız yok ortada, kaldı ki hepimiz insanız ve her an hata yapabiliriz.

Teşekkür ederim umarım

Bilgisayarımı babam 4 sene önce 1.500 tl ye almış. Taksitli

Yorumunuz için teşekkür ederim. Sadece size değil güzel şeyler söyleyen diğer arkadaşlara da teşekkür ederim. Biraz olsun içim rahatladı

1 Beğeni

Yüklediğim oyunun kalitesini düşürüp oynuyordum.

Oyun tavsiyesi falan gerek kalmadı bu saatten sonra bir daha oyun yükler miyim bilmiyorum. Oynaması ve yüklemesi ücretsiz olduğu için Zula oynuyorum. Tavsiyeler için herkese teşekkür ederim

Yorumunuz için teşekkür ederim

1 Beğeni

Braid oynayabilirsin. Harika bir oyun.

1 Beğeni

Path of Exile diye bir oyun var Aksiyon RPG. Hem eğlenceli hem de ücretsiz :v:. pathofexile.com adresine bir indir ve oynamaya başla :grin:

final fantasy serisi başta 7 ve 8 olmak üzere özellikle ve özellikle 8

Hayatımda bu kadar saçma sapan bir şey görmedim. Kaç taksitle kaç zorlukla alınıyor o bilgisayar. Taksiti öderken paran da olmuyor. ekmek 1.25-1.50, kırık pirinç 1.75 ama insan gibi pirinç almak istersen 6-8 lira arası. fasulye de hakeza 6dan başlıyor. Ya aynı ülkede yaşamıyoruz ya da sen baba parası yemekten başka bir şey bilmediğin için insanların ekonomik durumunu böyle hafife alabiliyorsun. Yokluk görmeyen konuşmasın, arkadaşı çok iyi anlıyorum. Ekonomik kriz yaşanırken oyuna para vermesini beklemek lümpen bir davranış.

2 Beğeni

PSX te FFVIII o kadar çok oynamıştım ki eğer pc için bulunursa mutlaka oynanması gerek diyorum.

Squall Leonhart ve gunblade i ah ah ne günlerdi

1 Beğeni

steam da var ya 8 görmedin mi eskisine göre birazcık daha net bi grafik ile yeniden koyuldu steam’e

ve karakterlerini sevdiysen dff oyunlarında da var karakterler hatta bu sene çıkan dff de rinoa filan var hd ve o kadar muazzam ki

pc de oyun oynamayı bırakalı çok oldu RTS oynamayı çok severdim.sonradan playstation a döndüm.onun için steam e bakmıyorum bilemiyorum ps4 e remaster yaparlarsa alabilirim:joy:

Bu sabah oyunculuk hayatına ilk adımımı attım, bunlar da 2015’te betasını ayıla bayıla oynadığım Rainbow Six Siege ve müziklerini sayısız defa dinlediğim The Witcher 3: Wild Hunt. Öyle mutluyum ki!

3 Beğeni

Rainbow’un Türkçe dil desteği olduğuna bu kadar aman dikkat etmemişim.
Eskiden pc’de SWAT oynardım. Rainbow’u da çok merak ediyorum.