Önerdiğiniz Bilgisayar Oyunları

(Esra) #21

Artık kimseden yorum istemiyorum. Hatamı kabul etmiyorum ancak ömrümde yemediğim hakaretler yedim buradan. Lütfen artık kimse kimseye yorum yapmasın.

(Barışcan Bozkurt) #22

Anladım. Ben kötü bir şey demek istemedim. Elbette biriken parayı kitaba harcamak daha faydalı. Umarım ilerde durumlar düzelir.

(Metal Storm) #23

300 liralık oyuna indirim yapsan kaç yazar ??? …

(Serkan) #24

Dolar bu durumdayken indirimler dışında hiç bir şey alınmaz. İndie oyunlar bu konuda açığı iyi kapatıyor.

(AliCagan4235) #25

Durumuna gerçekten üzüldüm,. Oyuna para vermek istemiyor olabilirsin. ki bende torrent kullanıyorum. Bu konuda arkandayım.

Madem Esra’yı destekliyorsun, hangi gerekçe ile @_restlessness in yorumunu beğendin acaba? İnsanların hakkını yemeden bir çözüm üretmek daha sağlıklı olacaktır.

@EsraB50 hakaret eden kişinin problemidir, üzülecek bir yanlışınız yok ortada, kaldı ki hepimiz insanız ve her an hata yapabiliriz.

(Tugay Türkyılmaz) #27

Almasın oynamasın o zaman. Ki 300 liralık oyunu açabilecek pcye binlerce lira veren birisi bu oyunları gayet rahat alabilir. Bu oyunları alamıcaksa zaten daha düşük sistemli pc alırdı ve bu sefer pcnin kaldıracağı oyunlar daha uygun fiyatlı oyunlar olucaktı yine alabilirdi. Hadi diyelim yukarıdaki bi arkadaşın dediği gibi en yüksek sistemli pcyi aldı parası kalmadı oyun alamıyor. O halde beklemeyi öğrenicek. Çünkü 5000 liralık pc alabilen elbet 2 3 ay sonra hadi diyelim 6 ay sonra 300 lirayı denkleştirir. Ki steamde her mevsime her bayrama indirim yapıyorlar. Şu an yine indirim dönemi olması lazım. Lüks olan şeylerde en azından beklemeliyiz

(Esra) #28

Teşekkür ederim umarım

(Esra) #29

Bilgisayarımı babam 4 sene önce 1.500 tl ye almış. Taksitli

(Tugay Türkyılmaz) #30

O halde zaten arkadaşın dediği 300 lira fiyatlı oyunları kaldıracağını sanmıyorum pcnin

(Tugay Türkyılmaz) #31

Herkesten özür dilerim şu korsan mevzusuyla alakalı ilk ben konuşup fitili ateşledim. Arkadaşa yardımcı olamıyoruz bu yüzden. Konuda oyun tavsiyesinden çok korsan üzerine konuşma var

(Esra) #32

Yorumunuz için teşekkür ederim. Sadece size değil güzel şeyler söyleyen diğer arkadaşlara da teşekkür ederim. Biraz olsun içim rahatladı

(Esra) #33

Yüklediğim oyunun kalitesini düşürüp oynuyordum.

(Esra) #34

Oyun tavsiyesi falan gerek kalmadı bu saatten sonra bir daha oyun yükler miyim bilmiyorum. Oynaması ve yüklemesi ücretsiz olduğu için Zula oynuyorum. Tavsiyeler için herkese teşekkür ederim

(Esra) #35

Yorumunuz için teşekkür ederim

(Cem) #36

Braid oynayabilirsin. Harika bir oyun.

(Tansel Diplikaya) #37

Path of Exile diye bir oyun var Aksiyon RPG. Hem eğlenceli hem de ücretsiz :v:️. pathofexile.com adresine bir indir ve oynamaya başla :grin:

(Mertcan Kurnaz) #38

final fantasy serisi başta 7 ve 8 olmak üzere özellikle ve özellikle 8

Hayatımda bu kadar saçma sapan bir şey görmedim. Kaç taksitle kaç zorlukla alınıyor o bilgisayar. Taksiti öderken paran da olmuyor. ekmek 1.25-1.50, kırık pirinç 1.75 ama insan gibi pirinç almak istersen 6-8 lira arası. fasulye de hakeza 6dan başlıyor. Ya aynı ülkede yaşamıyoruz ya da sen baba parası yemekten başka bir şey bilmediğin için insanların ekonomik durumunu böyle hafife alabiliyorsun. Yokluk görmeyen konuşmasın, arkadaşı çok iyi anlıyorum. Ekonomik kriz yaşanırken oyuna para vermesini beklemek lümpen bir davranış.

(Tugay Türkyılmaz) #40

Ben yokluk nedir biliyorum. 2010da aldığım xbox 360ı kullanıyorum hala. Shadow of mordor 50 lira ve 1 buçuk senedir indirime girmesini bekliyorum almak için. Pahalı buluyorsan almazsın tıpkı benim yaptığım gibi