Önerdiğiniz Bilgisayar Oyunları

Akşama kadar canım sıkılıyor önerdiğiniz varsa bu başlıkta paylaşalım.

1 Beğeni

Ne tür oyunlar seviyorsun tavsiye edebileceğim oyunlar oynadıklarımız 1000 katıda :smiley:

Dishonered ve metro serisi ve bir de bioshock infinity.

2 Beğeni

Param olmadığı için özür dilerim

3 Beğeni

o kadar sıkıldım ki olsun kafasındayım

1 Beğeni

Alan wake
Oynananış bakımından tek düze bir oyun ancak hikaye bakimindan enfes bir oyundur.Unutmadan oyunu yapan kişinin max payne oyunun yapan sam lake yaptığını soyliyeyim.

1 Beğeni

Bir oyun 300 tl olursa böyle olur .

1 Beğeni

Steam da 15 tl ye inen oyunu torrentleyip 15 tl ye bulabilirsem kitap alıyorum. Başka önerin var mı?

tycoon seviyorsan, mad games tycoon, game dev tycoon, empire tv tycoon, The movies, Parkitect, cities skylines, rimworld, rollercoaster tycoon veya simcity.

Simülasyon: Spintires, Euro Truck Simulator 2, American Truck Simulator, slime rancher, tropico serisi, farming simulator 15 veya 17, Uçağa ilgin varsa (sanmıyorum :smiley: ) Flight Simulator X

Strateji: Mount and blade:Warband, Euraopa Universalis 4, Total war serisi, Stronghold Crusader 2, Hearts of iron 4, ve Strateji içeren tüm middle earth oyunları

RPG: Dark Souls serisi, Dragon Age: Inquisition, Dragon Age: Origins, Mass Effect, Fallout 4 ve Mass Effect 2

FPS: Star Wars Battlefront 1-2, Half life 1, battlefield 1 (2016), Far cry 3-4-5

Unuttuğum tonla oyun var şu an aklıma gelenler bunlar.

1 Beğeni

Torrentleyeyim ifadesinin yanlış olduğunu düşünüyorum. Param yok savunmasını da doğru bulmuyorum. Güncel oyunları çalıştırabilecek bir bilgisayara sahipsen zaten para verebilecek imkânın vardır. Eğer bilgisayarın güncel oyunları çalıştırmıyorsa çok düşük fiyatlara çok güzel oyunlar alınabiliyor, sadece ara sıra indirimleri kontrol etmen yeterli.
Niyetim tartışmaya sürüklemek değildir, iyi oyunlar dilerim.

1 Beğeni

MMO seviyorsan ki uzun soluklu can sıkıntısını gidermede birebir: Guild Wars2’yi öneririm.
Yine Paladins de para gerektirmeyen çok güzel bir Overwatch benzeri oyun.
Paraya kıyarım dersen PUBG, Black Desert, Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege, Overwatch tavsiye ederim.

Rekabetçi ya da MMO oynadığım için önereceğim oyunlar hep bu çevreden olacak. Bunların dışında bir strateji oynarım ondan bir öneri olarak Red Alert 3 harikadır, iki üç gün seni bilgisayar başında tutabilir.

1 Beğeni

En saçma korsan oyun argümanı. Parası iyi bir bilgisayara yetmiş geriye parası kalmamış olabilir. Parasını bilgisayara değil de oyunlara harcayıp eski veya sevmediği tarz oyunları oynamak zorunda kalmak istemeyebilir. Her ne olursa olsun kimse torrent ile uğraşıp crack ile diğer sorunlarla uğraşıp zaman kaybedip yerine para verip güzel güzel tek tıklamayla steamden indirip multiplayer da oynamayı düşünemeyecek kadar salak değil.

3 Beğeni

Arkadaşlar tamam paranız olmayabilir, torrentten indirip o şekilde de oynayabilirsiniz fakat şunu da söylemeden edemeyeceğim. Neredeyse 20-25 senedir oyunlarla haşır neşir biriyim, zamanında paramız yokken, hatta torrent bile bilmezken çok korsan cdci gezip de oyun aradık, böyle forumlarda tavsiye oyun sorduk, takip ettik, az oyun dergisi biriktirmedik. Fakat böyle oyun söyleyin de torrentten indireyim diye bir halt yiyormuşuz gibi de böbürlenmedik. Yazdığınız şey ben alenen hırsızlık yapacağım, bunu tüm forumla paylaşmak istiyorum, bana oyun önerin de hırsızlığıma ortak olun demekten farksız. Hiç torrent falan karıştırmadan oyun önerisi istiyor olsanız forumdaki tüm oyunseverler tereddüt etmeden önerecektir size. Oyunu ne şekilde elde ettiğiniz sizin vicdanınıza kalmış. Zaten oyun dünyasıyla gerçekten ilgiliyseniz ileride bir iş güç sahibi olduktan sonra parasını veripte almak zor gelmeyecek o zaman, bir bakımdan oyunlara para harcayarak sektörün devamlılığı sağlayanın kendiniz olduğunu fark edeceksiniz. Hiçbirimiz hiçbir şekilde para harcamayıp torrentten sağdan soldan çekiyor olsak zaten bir zaman sonra torrentten indirecek oyun da bulamayacağız. Neticede oyunlar da bir ticaret aracı durumunuz olunca parasını verir alırsınız, durumunuz olmadığında da bana göre en doğrusu korsan oynadığınızı sadece kendiniz bilmenizdir çünkü yaptığınız şeyin temelde herhangi bir yerden bir şey çalmaktan farkı yok, ileride yine durumunuz olur yine parasıyla almaya çalışırsınız. Steam kullanmaya başladığımdan beridir zamanında korsan oynadığım oyunları indirimde bile olsa almaya özen gösteriyorum ben mesela. Ama böyle torrentleyeyim falan hoş olmuyor.

7 Beğeni

Firewatch

Karakterimiz henry gecmisini arkasinda birakip insanlardan uzak ormanda korucu olmaya karar verir. Cikan yanginlari ihbar edicek ve baska hicbir sey yapmayacagi bir is ama telsizden konustugu baska bir korucu olan arkadasi delilah la arkadasligi ilerlerken ormandaki tuhaf olaylarda onlarla birlikte ilerler.

Bencee 8/10 bir oyun, hikaye odakli grafikler guzel, 3 4 saatlik guzel bir deneyim sunuyor

@_restlessness
@JCDenton

Ahlak hocaları siz önce bir insan yanlış yaptığı zaman onu yerin dibine sokup, kendinizi övme sorununuza çözüm bulunuz. Parası olmadığını açıkça yazmış ayrıca kitaplık resimleri bölümüne girin Esra’nın yorumuna bakın, bir kitaplığı bile olmayan ve hayalini kuran bir insan var karşımızda yani iyi bilgisayarı varmış da yokmuş da niyet okumanın alemi yok. Ülkenin koşullarından bihabersiniz anlaşılan.

Korsan olayına hepimiz karşıyız fakat ortada bir yanlış varsa bu şekilde çirkin bir yorumla değil güzel bir dille ‘arkadaşım bu yaptığın doğru olmuyor, kötü örnek olmayalım.’ demeniz gerekirdi, düpedüz hırsız demişsiniz. ‘Halt yiyor gibi böbürlenmek’ ifadesi hiç yakıştı mı?

İnsanları hata yaptıkları ilk anda yerin dibine sokmaya çalışmanız çok üzücü ve düşündürücü bir durum.

4 Beğeni

Dolar bu derece yükselirken, bandrol ve vergi fiyatları bu kadar fahiş bir duruma gelmişken sırf isim vermek istemediğim oyun dağıtıcısı firmalar bu yükselişlerden parasına para katsın diye nasıl orjinalliği savunuyorsunuz anlamıyorum. Kitapda korsanı asla savunmam ama bırakın oyun sektöründe oyunu dolar ile alanlar para kazandırsın oyun şirketlerine. Zaten ülkemizde de ciddi bir miktarda orjinal oyun kullanıcısı var. Şimdi burada bir arkadaş torrentden bahsetti diye yüklenmek nedir.
Klasik seviyorsan Commandos.

1 Beğeni

Bilgisayarımın performansı çok iyi değil. İşi 86 bit’e güncellemem kurtarıyor.

Ben bir öğrenciyim. İşim yok ve ailemden para isteyemem. Kitap alırken bile çok alıyorsun diyorlar. Kendinizi haklı göstermeye çalışırken terbiyenizi bozmuşsunuz. İlerde bir işim ve durumum olursa elbette kendi paramla alırım. Söylediklerinizde sizi haklı bulmuyorum.

1 Beğeni

Artık kimseden yorum istemiyorum. Hatamı kabul etmiyorum ancak ömrümde yemediğim hakaretler yedim buradan. Lütfen artık kimse kimseye yorum yapmasın.

Anladım. Ben kötü bir şey demek istemedim. Elbette biriken parayı kitaba harcamak daha faydalı. Umarım ilerde durumlar düzelir.