Ortalığı Karıştıran Bir Ölüm Yadigarları Teorisi: Dumbledore Yalan mı Söyledi?!

(Fantastik Canavarlar) #1

Fantastik Canavarlar sitesinde tamamını okumak için: https://fantastikcanavarlar.com/teoriler/ortaligi-karistiran-bir-olum-yadigarlari-teorisi-dumbledore-yalan-mi-soyledi/

image

Oldukça konuşulacak yeni bir teori ile karşınızdayız! Hem de interneti kasıp kavuran, yerinde duramayan, yayılma hızı Ateşoku’nun hızıyla kapışan bir teori! Hazır mıyız? Son kitabın üstünden neredeyse on, filminse beş yıl geçmesine rağmen Ölüm Yadigarları bitince kapağını kapatıp hayatlarımıza kaldığı yerden devam etmedik elbette. Bilhassa bizim Harry Potter hikayesine bakış açımızı değiştirmeyi ulvi görevleri olarak gören Reddit Kullanıcıları,… (DEVAMI…)

(Hüseyin gök) #2

İlginç bir yazı olmuş ben Harry’nin pelerine ve diriltme taşına sahip olduğunu sanıyordum. Niye bir film hakkında bu kadar teori üretilir ki onuda anlamadım zaten. :slight_smile:

((Eski Nick İBow) Emre) #3

Dumbledore bunun olacağını daha 4. kitaptan beri biliyordu zaten.

“Başkasının değil de benim kanımı kullanmanın onu daha güçlü hale getireceğini söyledi,” dedi Harry, Dumbledore’a. “Dedi ki, annem - annemin bende bıraktığı koruma - ona da sahip olacakmış. Haklı da çıktı - kendine zarar vermeden bana dokunabiliyordu, yüzüme dokundu.”

Bir an için Harry, Dumbledore’un gözlerinde zafer parıltısı gibi bir şey gördüğünü sandı. Ama hemen sonra, bunu kendisinin hayal ettiğine karar verdi, çünkü Dumbledore masasının başına döndüğünde, Harry’nin alışık olduğu gibi yaşlı ve yorgun görünüyordu.`

`

(Deniz) #4

Abi ne kadar boş vakti olan insanlar var ya. Millet kafayı yemiş. Bu Reddit yüzünden her filme daha dikkatli bakıyorum :smiley:

(Sedi Çoban) #5

Zoraki bir teori olmuş.