OSM Kayıp Rıhtım Ligi - Menajerlik Oyunu

Herkese merhaba!

Tarayıcı tabanlı bir menajer oyunu olan OSM’yi oynamaya başladım son zamanlarda. Tasarımı ve oynayışı çok basit olduğu için forumdan da oynamayı düşünen olur diye Kayıp Rıhtım adına bir lig kurmak istiyorum. Kısacası kimler ben varım diyor? Eğer gerekli katılım sağlanırsa hangi ligde oynayacağımızı kararlaştırabiliriz.

NOT: Seçilecek takımlar kura ile belirlenecektir

Katılımcılar;

@thesupranormal
@BiblofilYouTube
@sherlock007
@EmrecanDogan
@Kenan
@Jaehaerys
@Doranthir
@BledaKai
@Akahige
@Berkan23

4 Beğeni

Oh beee süper olur ben kesinlikle varım +111111

2 Beğeni

En az 10 kişi olursa ligi kurarım artık. :slight_smile: Sizi ilk iletinin sonuna etiketliyorum.

3 Beğeni

Ben de oynarım :slight_smile:

Dağıtmayın bizi ama.

1 Beğeni

Ben de varım. Menajerlik severim.

1 Beğeni

Nasıl oynanır bilmiyorum ama kaydım varmış. Yaz beni başkan bey! :slight_smile:

1 Beğeni

Zor değil Emre Bey. :slight_smile: Oyuncuların yerini, gücünü bildikten sonra taktikleri çözerseniz bu işi kaparsınız bence. :slight_smile: Siz takımı hazırlayıp, taktikleri ayarlıyorsunuz oyun kendisi oynuyor.

2 Beğeni

Bunun, play store’da linki var mı? Varsa paylaşabilir misiniz?
Vaay be. 5 6 sene önce oynardım. Ben de geleyim madem.

2 Beğeni
2 Beğeni

Beni de ekler misin Ahmet Hocam?
Ekleme: Çok teşekkür ederim.

2 Beğeni

Beni de yazar mısınız? Umarım lig başlamadan öğrenebilirim oyunu.

2 Beğeni

Sorun değil. Toplandığımız zaman bu konuda güzel bir rehber hazırlayacağım. Daha sonra ligi başlatacağım. :slight_smile:

3 Beğeni

OSM’yi oynamadım hiç ama CM ve FM’ye bir ömür gömdüm beni de yazabilirsiniz dilerseniz. FM serisinde en çok zevk aldığım mod arkadaşlarla online lig idi bununda çok keyifli olacağını düşünüyorum.

2 Beğeni

Ne zaman başlıyoruz?

Daha başlamayacağız. Şimdilik sayımız yetersiz. En az 10 kişi olursak gerekli rehberi hazırlayacağım ve hemen ardından takım seçimini yapıp başlarız. Katılım ne zaman tamamlanırsa ondan 2 gün sonra başlarız diye düşünüyorum. Oyunda 4 boş kariyer var isterseniz siz birinde başlayarak oyunu öğrenebilirsiniz.

3 Beğeni

Ben de olacağım. Bleda Gençay Sönmez olarak.

3 Beğeni

Ben de katılırım. Ama takımlar kurayla çekilsin.

4 Beğeni

9 olduk haydi nerede Forumun Tuchelleri Kloppleri? Nerede Guardiola? Nerede Yılmaz Vural?

Not: Yılmaz Vural benim arkadaşlar…

2 Beğeni

Ben katılırım. Beni de yazın :call_me_hand:

3 Beğeni

Arkadaşlar benle beraber 11 kişiyiz. İsterseniz oynayacağımız ligi kararlaştıralım. En çok hangi lig istenirse o ligden oynanacak. 10 kişi yazdıktan sonra ligi belirliyoruz ve sonra da kura ile kim hangi takımı alacak onu belirleceğim.

Benim önerim; İngiltere Ligi

2 Beğeni