Ötüken Neşriyat

Yayınevi hakkında görüş ve önerilerinizi, yayınevinden çıkmasını beklediğiniz/istediğiniz kitaplar hakkında görüşlerinizi, çıkan kitaplar hakkında fikirlerinizi/eleştirilerinizi uygun bir dille belirtebilir ve ilgili yayınevinin açıklamalarını/haberlerini bu başlık altında belirtebilir veya tartışabilirsiniz.


Dikkat: Başlıkta genel forum kuralları geçerli olup itham eden, hakaret içeren, alay veya küçümseyici mesajlar uyarılmaksızın silinecek ve tekrar etmesi halinde cezalandırılmalar olacaktır. Ayrıca başlığın amacından sapması durumunda da mesajlar silinecektir. Lütfen başka konularda konuşmak için forum içerisinde belirlenmiş ilgili konuları tercih ediniz.

Konu içerisinde kişisel tartışmalar sürdürmek veya konuyu kişiselleştirmek başlığı amacı dışında kullanmak olarak değerlendirilecektir.

Merhaba, Bozkurtlar kitabının ciltli özel baskısını tekrar çıkarmayı düşünüyor musunuz? Bu konuda bilgi verebilir misiniz?

Yayınevi yetkilisi değilim ama yeniden baskısı olmayacak diye biliyorum.

Forumda yayınevi yetkilisi yok. Instagram üzerinden veya e-posta gibi kanallarla yayınevi ile iletişim kurarsanız daha sağlıklı cevap alabilirsiniz.

1 Beğeni