Öykü iskelesi 🏯

Öykü seçkisi çok güzel. Hepimiz biliyor ve okuyoruz, bir kısmımız ise orada yazıyoruz. Ama bazen kendi hâlinde yazan insanların bir tema için ya da herhangi bir yer için olmadan kaleme aldığı kurgularını merak ediyorum. Belki bu başlık altında kısa hikâyelerimizi paylaşıp birbirimize tavsiyelerde bulunabiliriz. Ne dersiniz?
Sevgiler! :turtle:

4 Beğeni

Tek bir başlık altında güzel hikayeler gözden kaybolabilir. İsteyen olursa kendi öykülerim içinde en sevdiklerimi veya doğrudan en sevdiğimi öm ile gönderebilirim. Aynı şekilde öykü de alabilirim ancak geri dönüşü ancak çok sonra verebilirim.

Bence incelemeyi gerçekten isteyen biri ayrıntılıca göz atıp geçmiş cevaplarda öyküleri görebilir. ^^

Eski forumdaki gibi bir öykü listesi oluşturmak iyi olabilir. Ben kendi öykülerim için ayrı başlıklar açıyorum, diğer arkadaşlar da öyle yapıyor.

1 Beğeni

Ben istemem sanırım. Kişisel başlıktansa ortak paylaşım daha iyi görünmüştü gözüme.

Şöyle düşünün yorumlar birbirine karışacak bir yorum gelecek hangisine geldiği tam belli değil. Sürekli bir akış olacak. Çok alakasız başlıklarda bile farklı farklı grupların konuşmaları kafamı karıştırıyor çoğu zaman. Geriye dönme işini de gerçekten isteyen kişiler yapabilir evet ama size iyi şanslar onları bulmada : )

Şunu da belirteyim bu tamamen benim şahsi fikrim (başka forumlardaki birkaç denemeyle tecrübe de var) eminim iyi bir fikir olduğunu düşünen insanlar da vardır saygım sonsuz ancak ben güzel hikayelerimi ayrı bir başlıkta açmayı isterim veya öm atmayı fark etmez. : )

3 Beğeni

Selamlar, ben de yazdığım bir kısa öyküyü paylaşmak isterim.

Siyasi görüşlerin yerini müzik türlerinin aldığı bir gelecekte geçen gerilim/suç türünde bir distopya Farklı Teller.

Düşünceleriniz paylaşırsanız çok mutlu edersiniz :slight_smile:

http://www.zifirisanat.com/distopik-kisa-oyku-farkli-teller-kufur-ve-siddet-icerir/