Öyküyü Bir Sözcükle Değiştir (50. Öykü🎉)

Ben niye geldim buraya diyen soğuk baklava beni korkuttu. Algılayamadığım şerbetli güç tüm konağı hapsetmişti. Aniden sesler, kokular, dokunma duyusu dahi bedenimden kuş olup uçmuştu.

4 Beğeni

Ben niye geldim buraya diyen soğuk baklava beni korkuttu. Algılayamadığım şerbetli güç tüm konağı sarmıştı. Aniden sesler, kokular, dokunma duyusu dahi bedenimden kuş olup uçmuştu.

3 Beğeni

Ben niye geldim buraya diyen soğuk baklava beni korkuttu. Algılayamadığım şerbetli güç tüm konağı sarmıştı. Isırığımla sesler, kokular, dokunma duyusu dahi bedenimden kuş olup uçmuştu.

4 Beğeni

Ben niye geldim buraya diyen soğuk baklava beni korkuttu. Algılayamadığım şerbetli tatlılar tüm konağı sarmıştı. Isırığımla sesler, kokular, dokunma duyusu dahi bedenimden kuş olup uçmuştu.

3 Beğeni

Ben niye geldim buraya diyen soğuk baklava beni korkuttu. Algılayamadığım şerbetli tatlılar tüm konağı sarmıştı. Isırığımla sesler, kokular, dokunma duyusu dahi misafirlerden kuş olup uçmuştu.

4 Beğeni

Dün niye geldim buraya diyen soğuk baklava beni korkuttu. Algılayamadığım şerbetli tatlılar tüm konağı sarmıştı. Isırığımla sesler, kokular, dokunma duyusu dahi misafirlerden kuş olup uçmuştu.

3 Beğeni

Dün yine geldim buraya diyen soğuk baklava beni korkuttu. Algılayamadığım şerbetli tatlılar tüm konağı sarmıştı. Isırığımla sesler, kokular, dokunma duyusu dahi misafirlerden kuş olup uçmuştu.

3 Beğeni

Dün yine geldim buraya diyen soğuk baklava beni acıktırdı. Algılayamadığım şerbetli tatlılar tüm konağı sarmıştı. Isırığımla sesler, kokular, dokunma duyusu dahi misafirlerden kuş olup uçmuştu.

2 Beğeni

Dün yine geldim buraya ve soğuk baklava beni acıktırdı. Algılayamadığım şerbetli tatlılar tüm konağı sarmıştı. Isırığımla sesler, kokular, dokunma duyusu dahi misafirlerden kuş olup uçmuştu.

1 Beğeni

36. ÖYKÜ TAMAMLANDI.

Ormanın, yine geldin buraya, diyen soğuk cazibesi beni sarstı. Donuk bir karanlık tüm dünyamı kaplamıştı. Muhtemelen sesler, kokular, dokunma duyusu dahi bedenimden buhar olup uçmuştu.

Aynalar Cehennemi ve Diğer Öyküler, Edogawa Rampo, Mars Kanalları adlı öykünün ilk cümlesi (kısaltılmıştır), ilk baskı, Mart 2022.

36. ÖYKÜ TAMAMLANDI.

37. ÖYKÜ:

Başkalarının geçmişi sokak köpeği gibi ortalığı birbirine katar. Benimki sessizce oturur bıraktığım yerde, nasıl hatırlamak istersem öyle söyler. Der ki; o düğünde herkes hayran oldu sana.

Balık Ölecek - Hasibe Özdemir, Kulübedeki Köpek adlı öykünün girişi.

3 Beğeni

Başkalarının geçmişi sokak köpeği gibi ortalığı birbirine katar. Benimki sessizce oturur bıraktığım yerde, nasıl hatırlamak istersem öyle söyler. Der ki; o düğünde herkes aşık oldu sana.

3 Beğeni

Başkalarının geçmişi sokak köpeği gibi ortalığı birbirine katar. Benimki sessizce oturur bıraktığım yerde, nasıl hatırlamak istersem öyle söyler. Der ki; o düğünde şeytan aşık oldu sana.

3 Beğeni

Başkalarının geçmişi sokak köpeği gibi ortalığı birbirine katar. Benimki sessizce oturur bıraktığım yerde, nasıl hatırlamak istersem öyle söyler. Der ki; o yanarken şeytan aşık oldu sana.

5 Beğeni

Kimsesizlerin geçmişi sokak köpeği gibi ortalığı birbirine katar. Benimki sessizce oturur bıraktığım yerde, nasıl hatırlamak istersem öyle söyler. Der ki; o yanarken şeytan aşık oldu sana.

4 Beğeni

Kimsesizlerin öfkesi sokak köpeği gibi ortalığı birbirine katar. Benimki sessizce oturur bıraktığım yerde, nasıl hatırlamak istersem öyle söyler. Der ki; o yanarken şeytan aşık oldu sana.

3 Beğeni

Kimsesizlerin öfkesi sokak köpeği gibi ortalığı birbirine katar. Kabuslarım sessizce oturur bıraktığım yerde, nasıl hatırlamak istersem öyle söyler. Der ki; o yanarken şeytan aşık oldu sana.

2 Beğeni

Meleklerin öfkesi sokak köpeği gibi ortalığı birbirine katar. Kabuslarım sessizce oturur bıraktığım yerde, nasıl hatırlamak istersem öyle söyler. Der ki; o yanarken şeytan aşık oldu sana.

2 Beğeni

Meleklerin öfkesi sokak köpeği olup ortalığı birbirine katar. Kabuslarım sessizce oturur bıraktığım yerde, nasıl hatırlamak istersem öyle söyler. Der ki; o yanarken şeytan aşık oldu sana.

2 Beğeni

Meleklerin köteği sokak köpeği olup ortalığı birbirine katar. Kabuslarım sessizce oturur bıraktığım yerde, nasıl hatırlamak istersem öyle söyler. Der ki; o yanarken şeytan aşık oldu sana.

3 Beğeni

Meleklerin köteği sokak köpeği olup ortalığı birbirine katar. Kabuslarım sessizce oturur bıraktığım yerde, nasıl hatırlamak istersem öyle söyler. Der ki; o yanarken şeytan düşman oldu sana.

2 Beğeni