Öyküyü Bir Sözcükle Değiştir (50. Öykü🎉)

Zombileri çok seviyorum. Onun ellerini ,kanatlarını ,ayaklarını ,gözlerini ,burnunu, başını, göbeğini çok seviyorum. Rahat etsin istiyorum. Yarın gidip daha büyük bir derin dondurucu alacağım. (İlk halini okuyunca irkildim :smile: )

3 Beğeni

Zombileri biraz seviyorum. Onun ellerini, kanatlarını, ayaklarını, gözlerini, burnunu, başını, göbeğini çok seviyorum. Rahat etsin istiyorum. Yarın gidip daha büyük bir derin dondurucu alacağım.

3 Beğeni

Zombileri biraz yiyorum. Onun ellerini, kanatlarını, ayaklarını, gözlerini, burnunu, başını, göbeğini çok seviyorum. Rahat etsin istiyorum. Yarın gidip daha büyük bir derin dondurucu alacağım.

3 Beğeni

“Zombileri biraz yiyorum. Onların ellerini, kanatlarını, ayaklarını, gözlerini, burnunu, başını, göbeğini çok seviyorum. Rahat etsin istiyorum. Yarın gidip daha büyük bir derin dondurucu alacağım.”

2 Beğeni

Zombileri biraz yiyorum. Onların ellerini, kanatlarını, ayaklarını, gözlerini, burnunu, başını, göbeğini çok seviyorum. Rahat yensin istiyorum. Yarın gidip daha büyük bir derin dondurucu alacağım.

4 Beğeni

Ejderhaları biraz yiyorum. Onların ellerini, kanatlarını, ayaklarını, gözlerini, burnunu, başını, göbeğini çok seviyorum. Rahat yensin istiyorum. Yarın gidip daha büyük bir derin dondurucu alacağım.

3 Beğeni

Ejderhaları kızartarak yiyorum. Onların ellerini, kanatlarını, ayaklarını, gözlerini, burnunu, başını, göbeğini çok seviyorum. Rahat yensin istiyorum. Yarın gidip daha büyük bir derin dondurucu alacağım.

5 Beğeni

Ejderhaları kızartarak yiyorum. Onların ellerini, kanatlarını, ayaklarını, gözlerini, burnunu, başını, göbeğini çok seviyorum. Rahat yensin istiyorum. Yarın gidip daha büyük bir derin Tencere alacağım.

3 Beğeni

Ejderhaları kızartarak yiyorum. Onların ellerini, kanatlarını, ayaklarını, gözlerini, burnunu, başını, göbeğini çok seviyorum. Rahat yensin istiyorum. Geleceğe gidip daha büyük bir derin tencere alacağım.

3 Beğeni

Ejderhaları kızartarak yiyorum. Onların ellerini, kanatlarını, ayaklarını, gözlerini, burnunu, başını, göbeğini çok seviyorum. Rahat yensin istiyorum. Geleceğe dönüp daha büyük bir derin tencere alacağım.

3 Beğeni

Ejderhaları kızartarak yiyorum. Onların ellerini, kanatlarını, ayaklarını, gözlerini, burnunu, başını, göbeğini çok seviyorum. Evlerde yensin istiyorum. Geleceğe dönüp daha büyük bir derin tencere alacağım.

2 Beğeni

Cesetleri kızartarak yiyorum. Onların ellerini, kanatlarını, ayaklarını, gözlerini, burnunu, başını, göbeğini çok seviyorum. Evlerde yensin istiyorum. Geleceğe dönüp daha büyük bir derin tencere alacağım.

3 Beğeni

Cesetleri kızartarak yiyorum. Onların ellerini, kanatlarını, ayaklarını, gözlerini, burnunu, başını, göbeğini çok seviyorum. Evlerde hijyen istiyorum. Geleceğe dönüp daha büyük bir derin tencere alacağım.

3 Beğeni

Cesetleri kızartarak yiyorum. Onların ellerini, kanatlarını, ayaklarını, gözlerini, burnunu, başını, göbeğini çok seviyorum. Evlerde hijyen istiyorum. Geleceğe dönüp daha büyük bir derin dezenfektan alacağım.

4 Beğeni

Cesetleri kızartarak yiyorum. Onların ellerini, kanatlarını, ayaklarını, gözlerini, burnunu, başını, göbeğini çok seviyorum. Çukurlarda hijyen istiyorum. Geleceğe dönüp daha büyük bir derin dezenfektan alacağım.

3 Beğeni

Cesetleri kızartarak yiyorum. Onların ellerini, kanatlarını, ayaklarını, gözlerini, burun deliklerini, başını, göbeğini çok seviyorum. Çukurlarda hijyen istiyorum. Geleceğe dönüp daha büyük bir derin dezenfektan alacağım.

3 Beğeni

Cesetleri kızartarak yiyorum. Onların ellerini, kollarını, ayaklarını, gözlerini, burun deliklerini, başını, göbeğini çok seviyorum. Çukurlarda hijyen istiyorum. Geleceğe dönüp daha büyük bir derin dezenfektan alacağım.

(@Orhan_Kolibandi aslında iki sözcük eklediniz :slight_smile: Ama bir seferliğine görmezden gelelim. Ellerinize sağlık.)

2 Beğeni

Cesetleri kızartarak gömüyorum. Onların ellerini, kollarını, ayaklarını, gözlerini, burun deliklerini, başını, göbeğini çok seviyorum. Çukurlarda hijyen istiyorum. Geleceğe dönüp daha büyük bir derin dezenfektan alacağım.

3 Beğeni

Cesetleri kızartarak gömüyorum . Onların ellerini, kollarını, ayaklarını, gözlerini, burun deliklerini, başını, göbeğini çok seviyorum. Çukurlarda hijyen istiyorum. Geleceğe dönüp daha büyük daha derin dezenfektan alacağım. (Not: bu kelimeyi koyarak ne düşündüğümü gören olacak mı bakalım. sevdim bu öykü oyununu, daha ekstra not zevkli olan herkesin kendi kafasına göre takılması tabi)

3 Beğeni

Cesetleri kızartarak gömüyorum . Semenderlerin ellerini, kollarını, ayaklarını, gözlerini, burun deliklerini, başını, göbeğini çok seviyorum. Çukurlarda hijyen istiyorum. Geleceğe dönüp daha büyük daha derin dezenfektan alacağım

2 Beğeni