Öyküyü Bir Sözcükle Değiştir (50. Öykü🎉)

Cesetleri kızartarak gömüyorum. Semenderlerin ellerini, kollarını, ayaklarını, gözlerini, burun deliklerini, başını, göbeğini çok seviyorum. Çukurlarda hijyen istiyorum. Geleceğe dönüp daha büyük daha derin çukur alacağım.

2 Beğeni

Cesetleri kızartarak gömüyorum. Semenderlerin ellerini, kollarını, ayaklarını, gözlerini, burun deliklerini, başını, göbeğini çok seviyorum. Çukurlarda hijyen istiyorum.Geleceğe dönüp daha büyük daha derin çukur açacağım.

3 Beğeni

Cesetleri kızartarak gömüyorum. Semenderlerin ellerini, kollarını, ayaklarını, gözlerini, burun deliklerini, başını, göbeğini çok seviyorum. Çukurlarda sessizlik istiyorum.Geleceğe dönüp daha büyük daha derin çukur açacağım.

1 Beğeni

Cesetleri kızartarak gömüyorum. Semenderlerin ellerini, kollarını, ayaklarını, gözlerini, burun deliklerini, başını, göbeğini çok seviyorum. Çukurlarda sessizlik istiyorum. Aracıma dönüp daha büyük daha derin çukur açacağım.

1 Beğeni

Cesetleri öpüyorum, gömüyorum. Semenderlerin ellerini, kollarını, ayaklarını, gözlerini, burun deliklerini, başını, göbeğini çok seviyorum. Çukurlarda sessizlik istiyorum. Aracıma dönüp daha büyük daha derin çukur açacağım.

1 Beğeni

Cesetleri öpüyorum, gömüyorum.Semenderlerin ellerini, kollarını, ayaklarını, gözlerini, burun deliklerini, başını, göbeğini çok seviyorum.Çukurlarda çukursuzluk istiyorum. Aracıma dönüp daha büyük daha derin çukur açacağım.

1 Beğeni

Cesetleri öpüyorum, gömüyorum. Onların ellerini, kollarını, ayaklarını, gözlerini, burun deliklerini, başını, göbeğini çok seviyorum. Çukurlarda çukursuzluk istiyorum. Aracıma dönüp daha büyük, daha derin çukur açacağım.

3 Beğeni

Cesetleri öpüyorum, evleniyorum. Onların ellerini, kollarını, ayaklarını, gözlerini, burun deliklerini, başını, göbeğini çok seviyorum. Çukurlarda çukursuzluk istiyorum. Aracıma dönüp daha büyük, daha derin çukur açacağım.

(Öykünün orijinalini merak ettim? Nerden buldunuz? İlk hâli ürperticiydi! :astonished:
Yalnız hepimizin içinde neler neler yaşanıyormuş, döküyoruz ortaya. :joy:)

4 Beğeni

Toprağı öpüyorum, evleniyorum. Onların ellerini, kollarını, ayaklarını, gözlerini, burun deliklerini, başını, göbeğini çok seviyorum. Çukurlarda çukursuzluk istiyorum. Aracıma dönüp daha büyük, daha derin çukur açacağım

3 Beğeni

Toprağı öpüyorum, kazıyorum. Onların ellerini, kollarını, ayaklarını, gözlerini, burun deliklerini, başını, göbeğini çok seviyorum. Çukurlarda çukursuzluk istiyorum. Aracıma dönüp daha büyük, daha derin çukur açacağım.

@valarrr kafa dağıtmalık, çok güzel zaman geçirtiyor bence :smile:

6 Beğeni

Toprağı öpüyorum, kazıyorum. Onların ellerini, kollarını, ayaklarını, gözlerini, burun deliklerini, başını, göbeğini çok seviyorum. Çukurlarda doğurmak istiyorum. Aracıma dönüp daha büyük, daha derin çukur açacağım.

3 Beğeni

Toprağı öpüyorum, kazıyorum. Solucanların ellerini, kollarını, ayaklarını, gözlerini, burun deliklerini, başını, göbeğini çok seviyorum. Çukurlarda doğurmak istiyorum. Aracıma dönüp daha büyük, daha derin çukur açacağım.

3 Beğeni

Toprağı öpüyorum, kazıyorum. Solucanların ellerini, kollarını, ayaklarını, gözlerini, burun deliklerini, başını, göbeğini çok seviyorum. Solucan doğurmak istiyorum. Aracıma dönüp daha büyük, daha derin çukur açacağım. (Orijinal öykü mü yoksa bitmiş öykü mü daha ürkünç ve/veya eğlenceli olacak?)

2 Beğeni

Toprağı öpüyorum, kazıyorum. Solucanların ellerini, kollarını, ayaklarını, gözlerini, burun deliklerini, başını, göbeğini çok seviyorum. Solucan doğurmak istiyorum. Geleceğe dönüp daha büyük, daha derin çukur açacağım.

3 Beğeni

Toprağı öpüyorum, kazıyorum. Solucanların ellerini, kollarını, ayaklarını, gözlerini, burun deliklerini, başını, kıvrımlarını çok seviyorum. Solucan doğurmak istiyorum. Geleceğe dönüp daha büyük, daha derin çukur açacağım.

2 Beğeni

Toprağı öpüyorum, kazıyorum. Solucanların ellerini, kollarını, ayaklarını, gözlerini, burun deliklerini, başını, kıvrımlarını çok seviyorum. Solucan yemek istiyorum. Geleceğe dönüp daha büyük, daha derin çukur açacağım.

2 Beğeni

Toprağı öpüyorum, kazıyorum.Solucanların ellerini, kollarını, ayaklarını, gözlerini, burun deliklerini, başını, kıvrımlarını çok seviyorum. Solucan yemek istiyorum. Geleceğe dönüp daha büyük, daha derin tabak açacağım.

2 Beğeni

Toprağı öpüyorum, kazıyorum.Solucanların ellerini, kollarını, ayaklarını, gözlerini, burun deliklerini, başını, kıvrımlarını çok seviyorum. Revani yemek istiyorum. Geleceğe dönüp daha büyük, daha derin tabak açacağım.

3 Beğeni

Toprağı öpüyorum, kazıyorum. Solucanların ellerini, kollarını, ayaklarını, gözlerini, burun deliklerini, başını, kıvrımlarını çok seviyorum. Revani yemek stiyorum.Geleceğe dönüp daha büyük, daha derin tabak alacağım.

2 Beğeni

Toprağı öpüyorum, kazıyorum. Solucanların ellerini, kollarını, ayaklarını, gözlerini, burun deliklerini, başını, kıvrımlarını çok seviyorum. Revani yemek istiyorum. Mezarıma dönüp daha büyük, daha derin tabak alacağım.

1 Beğeni