Öyküyü Bir Sözcükle Değiştir (50. Öykü🎉)

Ölümün efendisi yeryüzü ahalisini yakıp sonsuz ateşe verir. Terzi hınçla diker sökülen yeri, neyi kısaltmak gerekirse tersini fısıldar. Demek ki; gökten düşerken gölgen, düşman oldun kaderine.

3 Beğeni

Ölümün efendisi yeryüzü ahalisini yakıp sonsuz ateşe verir. Terzi hınçla diker sökülen yeri, neyi kısaltmak gerekirse tersini fısıldar. Demek ki; gökten düşerken gölgen, düşman yazıldı kaderine.

3 Beğeni

Ölümün efendisi yeryüzü ahalisini yakıp sonsuz ateşe verir. Terzi hınçla diker sökülen yeri, paçayı kısaltmak gerekirse tersini fısıldar. Demek ki; gökten düşerken gölgen, düşman yazıldı kaderine.

3 Beğeni

Ölümün efendisi yeryüzü ahalisini yakıp sonsuz ateşe verir. Terzi hınçla diker sökülen yeri, paçayı kısaltmak gerekirse çırağına fısıldar. Demek ki; gökten düşerken gölgen, düşman yazıldı kaderine.

4 Beğeni

Yüzüklerin efendisi yeryüzü ahalisini yakıp sonsuz ateşe verir. Terzi hınçla diker sökülen yeri, paçayı kısaltmak gerekirse çırağına fısıldar. Demek ki; gökten düşerken gölgen, düşman yazıldı kaderine.

4 Beğeni

Yüzüklerin efendisi yeryüzü ahalisini yakıp sonsuz ateşe verir. Gandalf hınçla diker sökülen yeri, paçayı kısaltmak gerekirse çırağına fısıldar. Demek ki; gökten düşerken gölgen, düşman yazıldı kaderine.

3 Beğeni

Yüzüklerin efendisi yeryüzü ahalisini yakıp sonsuz ateşe verir. Gandalf hınçla diker sökülen yeri, paçayı kısaltmak gerekirse çırağına fısıldar. Demek ki; yüzük düşerken gölgen, düşman yazıldı kaderine.

4 Beğeni

Yüzüklerin efendisi yeryüzü ahalisini yakıp sonsuz ateşe verir. Gandalf hınçla diker sökülen yeri, paçayı kısaltmak gerekirse çırağına fısıldar. Demek ki; yüzük düşerken Gollum, düşman yazıldı kaderine.

1 Beğeni

Yüzüklerin efendisi yeryüzü ahalisini yakıp ruhlarını ateşe verir. Gandalf hınçla diker sökülen yeri, paçayı kısaltmak gerekirse çırağına fısıldar. Demek ki; yüzük düşerken Gollum, düşman yazıldı kaderine.

4 Beğeni

Yüzüklerin efendisi yeryüzü ahalisini yakıp ruhlarını ateşe verir. Gandalf hınçla diker sökülen yeri, paçayı kısaltmak gerekirse çırağına fısıldar. Demek kıymetlimiss; yüzük düşerken Gollum, düşman yazıldı kaderine.

4 Beğeni

Yüzüklerin efendisi yeryüzü ahalisini yakıp ruhlarını ateşe verir. Gandalf hınçla diker sökülen yeri, paçayı kısaltmak gerekirse güveye fısıldar. Demek kıymetlimiss ; yüzük düşerken Gollum, düşman yazıldı kaderine.

3 Beğeni

37. ÖYKÜ TAMAMLANDI:

Başkalarının geçmişi sokak köpeği gibi ortalığı birbirine katar. Benimki sessizce oturur bıraktığım yerde, nasıl hatırlamak istersem öyle söyler. Der ki; o düğünde herkes hayran oldu sana.

Balık Ölecek - Hasibe Özdemir, Kulübedeki Köpek adlı öykünün girişi.

Yüzüklerin efendisi yeryüzü ahalisini yakıp ruhlarını ateşe verir. Gandalf hınçla diker sökülen yeri, paçayı kurtarmak gerekirse güveye fısıldar. Demek kıymetlimiss yüzük düşerken Gollum, düşman yazıldı kaderine.

37. ÖYKÜ TAMAMLANDI:

38. ÖYKÜ:

Bu satırları okuyanlarınızın büyük çoğunluğunun insanların bir mitten ibaret olduğuna inandığını biliyorum, ama ben size onların gerçekten var olduklarını bildirmek üzere buradayım.

İnsanlar, Matt Haig, çevirmen Elif Ersavcı, Kolektif Kitap, 2015, ilk cümle.

3 Beğeni

Bu satırları okuyanlarınızın büyük çoğunluğunun vampirlerin bir mitten ibaret olduğuna inandığını biliyorum, ama ben size onların gerçekten var olduklarını bildirmek üzere buradayım.

5 Beğeni

Bu satırları okuyanlarınızın büyük çoğunluğunun vampirlerin bir mitten ibaret olduğuna inandığını biliyorum, ama ben size onların gerçekten var olduklarını kanıtlamak üzere buradayım.

4 Beğeni

Bu satırları okuyanlarınızın büyük çoğunluğunun vampirlerin bir mitten ibaret olduğuna inandığını biliyorum, ama ben size onların zamanında var olduklarını kanıtlamak üzere buradayım.

3 Beğeni

Bu satırları okuyanlarınızın büyük çoğunluğunun vampirlerin bir mitten ibaret olduğuna inandığını biliyorum, ama ben size onların zamanında var olduklarını kanıtlamak üzere seçildim.

3 Beğeni

Bu satırları okuyanlarınızın büyük çoğunluğunun sevginin bir mitten ibaret olduğuna inandığını biliyorum, ama ben size onların zamanında var olduklarını kanıtlamak üzere seçildim.

4 Beğeni

Bu satırları okuyanlarınızın büyük çoğunluğunun sevinçlerin bir mitten ibaret olduğuna inandığını biliyorum, ama ben size onların zamanında var olduklarını kanıtlamak üzere seçildim.

3 Beğeni

Bu satırları okuyanlarınızın büyük çoğunluğunun sevinçlerin bir yalandan ibaret olduğuna inandığını biliyorum, ama ben size onların zamanında var olduklarını kanıtlamak üzere seçildim.

3 Beğeni

Bu abideyi okuyanlarınızın büyük çoğunluğunun sevinçlerin bir yalandan ibaret olduğuna inandığını biliyorum, ama ben size onların zamanında var olduklarını kanıtlamak üzere seçildim.

3 Beğeni