Öyküyü Bir Sözcükle Değiştir (50. Öykü🎉)

Bu abideyi okuyanlarınızın büyük çoğunluğunun enflasyonun bir yalandan ibaret olduğuna inandığını biliyorum, ama ben size onların zamanında var olduklarını kanıtlamak üzere seçildim.

4 Beğeni

Bu abideyi okuyanlarınızın büyük çoğunluğunun enflasyonun bir yalandan ibaret olduğuna inandığını biliyorum, ama ben size zamların zamanında var olduklarını kanıtlamak üzere seçildim.

2 Beğeni

Bu abideyi okuyanlarınızın büyük çoğunluğunun enflasyonun bir yalandan ibaret olduğuna inandığını biliyorum, ama ben size zamların zamanında güncelleme olduklarını kanıtlamak üzere seçildim.

3 Beğeni

Bu abideyi okuyanlarınızın büyük çoğunluğunun enflasyonun bir yalandan ibaret olduğuna inandığını biliyorum, ama ben milletimize zamların zamanında güncelleme olduklarını kanıtlamak üzere seçildim.

2 Beğeni

Bu abideyi yıkanların büyük çoğunluğunun enflasyonun bir yalandan ibaret olduğuna inandığını biliyorum, ama ben milletimize zamların zamanında güncelleme olduklarını kanıtlamak üzere seçildim.

4 Beğeni

Bataklıktaki abideyi yıkanların büyük çoğunluğunun enflasyonun bir yalandan ibaret olduğuna inandığını biliyorum, ama ben milletimize zamların zamanında güncelleme olduklarını kanıtlamak üzere seçildim.

3 Beğeni

Bataklıktaki abideyi yıkanların büyük çoğunluğunun uydurma bir yalandan ibaret olduğuna inandığını biliyorum, ama ben milletimize zamların zamanında güncelleme olduklarını kanıtlamak üzere seçildim.

3 Beğeni

Benzinlikteki abideyi yıkanların büyük çoğunluğunun uydurma bir yalandan ibaret olduğuna inandığını biliyorum, ama ben milletimize zamların zamanında güncelleme olduklarını kanıtlamak üzere seçildim.

2 Beğeni

Benzinlikteki abideyi yıkanların büyük çoğunluğunun uydurma bir yalandan ibaret olduğuna inandığını biliyorum, ama ben milletimize zamların zamanında gereklilik olduklarını kanıtlamak üzere seçildim.

2 Beğeni

Benzinlikteki abideyi yıkanların büyük çoğunluğunun uydurma bir yalandan ibaret olmadığına inandığını biliyorum, ama ben milletimize zamların zamanında gereklilik olduklarını kanıtlamak üzere seçildim.

1 Beğeni

Ağabey tıkandık yine. Yenilesek mi ne yapsak? :slight_smile:

3 Beğeni

38. ÖYKÜ TAMAMLANDI.

Bu satırları okuyanlarınızın büyük çoğunluğunun insanların bir mitten ibaret olduğuna inandığını biliyorum, ama ben size onların gerçekten var olduklarını bildirmek üzere buradayım.

İnsanlar, Matt Haig, çevirmen Elif Ersavcı, Kolektif Kitap, 2015, ilk cümle.

38. ÖYKÜ TAMAMLANDI.

39. ÖYKÜ:

Onu ilk gördüğümde sular vardı saçlarında, öyle anımsıyorum. En yakına bile çok uzaklara bakar gibi bakıyor, konuşurken yer yer boşluklar, sessizlikler doluyordu sesine.

Yorgun Sevda, İrfan Yalçın, h2o Kitap, 2020 Şubat, ilk cümle.

Kurallar:

3 Beğeni

Onu son gördüğümde sular vardı saçlarında, öyle anımsıyorum. En yakına bile çok uzaklara bakar gibi bakıyor, konuşurken yer yer boşluklar, sessizlikler doluyordu sesine.

4 Beğeni

Onu son gördüğümde aklar vardı saçlarında, öyle anımsıyorum. En yakına bile çok uzaklara bakar gibi bakıyor, konuşurken yer yer boşluklar, sessizlikler doluyordu sesine.

3 Beğeni

Amcamı son gördüğümde aklar vardı saçlarında, öyle anımsıyorum. En yakına bile çok uzaklara bakar gibi bakıyor, konuşurken yer yer boşluklar, sessizlikler doluyordu sesine.

3 Beğeni

Amcamı son gördüğümde aklar vardı saçlarında, öyle anımsıyorum. En yakına bile çok uzaklara bakar gibi bakıyor, konuşurken yer yer boşluklar, sessizlikler doluyordu cüzdanına.

4 Beğeni

Amcamı son gördüğümde aklar vardı saçlarında, öyle anımsıyorum. En yakına bile çok uzaklara bakar gibi bakıyor, konuşurken yer yer boşluklar, hüzünler doluyordu cüzdanına.

3 Beğeni

Amcamı son gördüğümde aklar vardı saçlarında, öyle anımsıyorum. En yakına bile çok uzaklara bakar gibi bakıyor, konuşurken yer yer gözyaşları, hüzünler doluyordu cüzdanına.

3 Beğeni

Amcamı son gördüğümde kargalar vardı saçlarında, öyle anımsıyorum. En yakına bile çok uzaklara bakar gibi bakıyor, konuşurken yer yer gözyaşları, hüzünler doluyordu cüzdanına.

4 Beğeni

Cehennemi son gördüğümde kargalar vardı saçlarında, öyle anımsıyorum. En yakına bile çok uzaklara bakar gibi bakıyor, konuşurken yer yer gözyaşları, hüzünler doluyordu cüzdanına.

4 Beğeni