Oyun Fırsat/Kampanya Alanı

Disco Elysium 15.25 Lira

2 Beğeni

Amazon kasım ayında Fallout New Vegas Ultimate Edition veriyor.

3 Beğeni

ASDASDA

Marvel’s Spider-Man Remastered Steam key’i 261,05 liraya geliyor HALLOWSPDR kodu ile.

1 Beğeni

3 Beğeni

Paylaşıldı mı hatırlayamadım. Prime Gaming

4 Beğeni

1 Beğeni

Nintendo kullanan varsa Japonya eshopta bu iki oyun baya indirime girmiş .Efsane oyunlar çoğu kişi oynamıştır muhakkak .

1 Beğeni

DMC 5 güzel indirime girmiş.

1 Beğeni

Arkadaşlar ölecek miyiz neyiz, önce steam kur düzenlemesi yaptı dediler ama şimdi bir sürü oyun çok uygun fiyatlara düştü. Diğer yandan Epic’te Assassins Creed serisi baya uygun fiyatta.

1. ve 2. oyunu ben pek beğenmedim , 2.yi bitirmeye çalışıyorum da sarmıyor ya …

Far cry serisinin en iyi oyunu Far cry 3 tür. Bundan sonra çıkanlar da copy + paste oyunlardır. Herhangi bir Far cry oyunu oynasanız yeter aslında.

2 Beğeni

6 Beğeni

Güzel indirim. 45 saat sonra bitiyor.

2 Beğeni

98 TL çok iyi fiyat bence.

8 Beğeni

Steam üzerinde çok fazla oyun var indirime giren, bakılsın…
Ayrıca içinden orijinal kod alıp Steam üzerinde etkinleştirebileceğiniz güvenilir bir site var, Steam’den biraz daha ucuza satıyor şimdilik. 1 hafta süresi var biliyorsunuz. Voidu | Bilgisayar Oyunları, Steam Kodları ve Daha Fazlası

1 Beğeni

Narita Gog ana sayfasında 24 saatliğine ücretsiz.

1 Beğeni

Bu ay düşündüğümden kötü. Normalde yeni yıla giriyoruz daha iyi oyunlar verirler diye düşünmüştüm.

3 Beğeni

https://www.fanatical.com/en/game/behold-the-kickmen?ref=gfg
bedava

1 Beğeni

Şu an Steam de Square Enix indirimi var. İndirimler ilk başladığı gibi mi devam eder iki hafta boyunca? Yoksa şu an indirimde olmayan şeyler de indirime girebilir mi? Nier almak istiyorum ama geçen marttan beri indirime girmemiş. Bu sefer girmiştir kesin diyordum yine girmemiş. O indirime girmezse birkaç ff oyunu alacağım ama indirim 5 ocakta bitecekmiş. O zamana kadar beklesem mi alsam mı bilemedim.

Epic Games’te 199 tl üstüne yüzde 25 indirim kodu var. Normal indirimlere ek olunca bazı oyunlar uygun fiyata geliyor.