Oyun Fırsat/Kampanya Alanı

Eğer istiyorsan Kış indirimlerini bekleyebilirisin. 22 Aralıkta başlıyor.

1 Beğeni

https://twitter.com/celestiavangogh/status/1603009168964722691?s=46&t=_cjclFOF5LD67I-7V0iTQQ

Evet onu unutmuşum teşekkürler. Ne mübarek oyunsa çıktı çıkalı 10 kere indirime girmemiş. Square Enix zamlanmadı hiç ama belki zamlanır diye almak istiyorum. Senelerdir almadım şimdi zamlanırsa çok zoruma gider.

1 Beğeni

Geçen sene indirime girmişti keşke o zaman alsaydınız. Square Enix pc oyuncularını hiç düşünmüyor. Optimizasyon desen berbat, kontroller desen berbat, playsationdan kazanacağımızı kazandık birde şu pcleri sağalım biraz mantığı ile hareket ediyorlar.

Paycell’de Steam için 500 liraya 100, 1000 liraya 200 cashback kampanyası var ayrıca 750 liraya kadar olan harcamalarda %10 cashback var. 500 liralık oyunları veya steam bakiyesini 350 ye alabiliyorsunuz böyle.

1 Beğeni

Efsane GOG’da ücretsiz.

1 Beğeni

Daha önce yine vermişti bu oyunu Epic, almak isteyip de kaçıranlar varsa…

2 Beğeni

Bim’e yarın retro konsollar geliyormuş :slight_smile: Sup olan el konsolu hoşuma gitti. Contra, Adventure Island falan var içinde.

1 Beğeni

Steam kış indirimleri başladı.

1 Beğeni

Epic.

5 Beğeni

D5XXKJ

2 Beğeni

FF oyunlarını şu an alabilirsiniz onlar uzun süredir istek listemde daha fazla indiklerini görmedim.
https://steamdb.info/ Burayı ise en düşük fiyata ne zaman düşmüş? Ne kadar indirim uygulanmış bakabilirsiniz.

1 Beğeni

Teşekkür ederim. O site sayesinde 2 senedir oyun almıyordum pek. Bir oyun hep aynı indirime giriyorsa mesela şimdi almasamda olur diyordum. Eksik FF oyunları ve Nier’i de o yüzden almamıştım şimdiye kadar aslında. Ama bu zam olayı yüzünden zam yerlerse diye korkudan alacağım artık.

1 Beğeni
1 Beğeni

Ne güzel olur.

2 Beğeni

Olursa müthiş olur. Para verecek kadar beni sarmayan bir olayı var fakat bedava olursa kartlar Orta Dünyada yeniden dağıtılır.

3 Beğeni

Hocam bir şey soracağım. Şimdi ben Steam hesabı açtım diyelim. Uygulamayı kullanmak ücretsiz sanırım. Ve God of War oyunu %40 indirimde ve satın aldım diyelim ama benim bilgisayarım bu oyunu kaldırmaz. 12 yıllık pc. Peki ben satın aldığım oyunla ne yapacağım? Hesabımda sonsuza kadar duruyor mu yoksa hemen indirmem mi gerekiyor? Bir de satın aldığım oyunu 2-3 bilgisayara da kurabilir miyim? Bu God of War örneği ücretsiz oyunlar için de geçerli, kaydettiğim anda sonsuza kadar benim mi oluyorlar?

2 Beğeni

Sonsuza kadar hesabınızda durur.

İstediğiniz kadar bilgisayara yükleyebilirsiniz ama aynı anda sadece bir bilgisayarda oynayabilirsiniz.

Evet.

3 Beğeni

Diğer bir deyişle Steam veya Epic vb. yerler kapanana kadar…

1 Beğeni

Dilerseniz 2 saatten fazla oynamadan ve 14 günü geçirmeden iade edebiliyorsunuz.

1 Beğeni