Oyun Önerilerinize İhtiyacım Var

Oyun konusunda tam anlamıyla yokluk çekiyorum diyebilirim. Hayatta kalma, fps, tps aksiyon ve rpg dışında bir şeyler önerirseniz iyi olur.

airrivals, eve online felan tam bilim kurgu mükemmel. john scalzi, asimov felan görse dönen tekme atabilir yani.

1 Beğeni

İstemediğin türlerde bir tuhaflık yok mu? Geriye yarış veya spor oyunları kalıyor. Sonuçta hem TPS, hem FPS istemiyorsun. Aksiyon ve RPG istemeyince izometrik ve side-scrolling oyunlar da dışarıda kalıyor.

2 Beğeni

Aslında son sıralarda 7/24 aksiyon fps ve ya tps oynadığım için baygınlık geldi. O yüzden biraz o türlerden uzaklaşmak istiyorum. Örneğin tycoon oyunları olabilir, biraz daha ciddi olmayan (anlatamadım ama anladın işte) oyunları şu anda oynamak istiyorum. Aslında çok klişeleşmiş 2. dünya savaşı anlatan savaş fps - tps ler yerine biraz daha bilim kurgu - fantastik oyunlar olabilir. Tabii strateji, simülasyon gibi oyunlar da ilgimi çekebilir.

O zaman size kesinlikle Stellaris e başlamanizi öneririm. Paradox un bu muhteşem Space Grand Strategy oyunu sizi ilk başta biraz yorar ama sonrasinda nasil akip gittiğine inanamayacaksiniz.

Deneyeceğim. Teşekkürler.

Civilization V oynamamış insan belki yoktur ama bir ihtimal diyorum.Günlerini vermeye hazırlansan iyi edersin :smile:

Oynadım tabii ki oynamam mı :smiley: En iyi stratejilerden birisi Civilizaton V

1 Beğeni

Eğer korku oyunlarıyla, ciddi ve sarsıcı hikayelerle aranız iyi ise Silent Hill serisini önerebilirim. Büyük ihtimalle daha önce deneyimlemişsinizdir ama deneyimlemediyseniz çok çok güzel ve tatlı bir deneyim olur sizin için.

2 Beğeni

Hiç oynamadım aslında çok duyuyordum da (duyulmayacak gibi değil :smiley: ) Bakacağım.

Sanitarium’ a bakabilirsin. Yeni başladım 3. bölüme geçtim ama ilgimi fazlasıyla çekti. Sanki beyin yakacak gibi duruyor.

@geraltofrivia 1998 yapim Sanitarium dan bahsediyorsaniz o bir klasiktir , muhtesemdir

1 Beğeni

Evet ondan bahsediyorum. Çoğu oyuncu eski oyunlara karşı ön yargıyla yaklaşır. Ama bence ne varsa eski oyunlarda var :joy: