Özel baskı

Bu baskılar her kitap için çıkmaya devam edecek mi bilen var mı? Edecekse Azkaban Tutsağı ne zaman çıkıyor?

2019 Haziran ayında çıkacak galiba ve bütün seri aynı şekilde çıkacak. https://www.pottermore.com/news/new-hogwarts-house-editions-of-chamber-of-secrets-to-be-published-this-summer

1 Beğeni

Çıkmaya devam edecek J. K.Rowling Ölüm Yadigarların kadar çıkacağını duyurmuştu ayrıca bunlar 20. Yıl Özel Edisyon kitaplar o yüzden 2019 Yazında Azkaban Tutsağı çıkacaktır.

3 Beğeni

Çok teşekkürler ikinize de :slight_smile:

2 Beğeni

Keşke Türkçeyede hızlı bir şekilde çıksa ama bekleyeceğiz artık.

1 Beğeni

Bence bunlar Türkçe’ye çevrilmez.

2 Beğeni

Belli olmaz çıkabilirde şuan Harry Potterların ciltli baskısı mevcut degil belki ilerki dönemlerde çıkar. Tam koleksiyonluk bir basım.

1 Beğeni

Milleti böyle böyle istifçi ettiler. Bırakın bir serinin ikinci kitabına yer bulmak yeni aldıklarımı bile sığdıramaz oldum. Evden neyi atsam diye düşünüyorum. :joy:

2 Beğeni

Elimde İngilizce baskıları da olsun istiyorum. Bu baskılar da çok kaliteli,ciltli. Bende ilk kitabı var ama ikinciyi almadım henüz. Tamamlanmasını beklersem ohoo… En iyisi düz basım almak İngilizceleri de. Yer açmaya çalışacağız mecbur :smiley:

Bu bölümdeki tüm başlıklar neden hep HP hakkında 10 bilgi, 5 gerçek, 20 sebep vb. 30 iddia gibi gibi açılıyor :slight_smile:

Özellikle aramıyordum ama Cenk’in Porto’ya attığı golü ararken buldum.:slight_smile:

20 Yıl özel baskısı için bir inceleme videosu…

2 Beğeni

Vaybe merak ettim şimdi Alex ve Hagi gollerini arasan neyi bulacaksın :joy:

1 Beğeni

Biliyorum takip ediyorum bu kişiyi. Bende Gryffindor baskısı var, doğum günü hediyesi geldi. Ama benim gözüm Ravenclaw’daydı, o baskıyı bulamamıştı arkadaşım :sweat_smile: