Özel baskı

(Demet T.) #1

Bu baskılar her kitap için çıkmaya devam edecek mi bilen var mı? Edecekse Azkaban Tutsağı ne zaman çıkıyor?

(Hüseyin gök) #2

2019 Haziran ayında çıkacak galiba ve bütün seri aynı şekilde çıkacak. https://www.pottermore.com/news/new-hogwarts-house-editions-of-chamber-of-secrets-to-be-published-this-summer

Çıkmaya devam edecek J. K.Rowling Ölüm Yadigarların kadar çıkacağını duyurmuştu ayrıca bunlar 20. Yıl Özel Edisyon kitaplar o yüzden 2019 Yazında Azkaban Tutsağı çıkacaktır.

(Demet T.) #4

Çok teşekkürler ikinize de :slight_smile:

(Hüseyin gök) #5

Keşke Türkçeyede hızlı bir şekilde çıksa ama bekleyeceğiz artık.

(AliCagan4235) #6

Bence bunlar Türkçe’ye çevrilmez.

(fatih çetin) #7

Bu seriyi resmen inek gibi sağıyorlar. Bakalım daha kaç çeşidi çıkacak?

(Hüseyin gök) #8

Belli olmaz çıkabilirde şuan Harry Potterların ciltli baskısı mevcut degil belki ilerki dönemlerde çıkar. Tam koleksiyonluk bir basım.

(Hiçliğin bekçisi…) #9

Milleti böyle böyle istifçi ettiler. Bırakın bir serinin ikinci kitabına yer bulmak yeni aldıklarımı bile sığdıramaz oldum. Evden neyi atsam diye düşünüyorum. :joy:

(Demet T.) #10

Elimde İngilizce baskıları da olsun istiyorum. Bu baskılar da çok kaliteli,ciltli. Bende ilk kitabı var ama ikinciyi almadım henüz. Tamamlanmasını beklersem ohoo… En iyisi düz basım almak İngilizceleri de. Yer açmaya çalışacağız mecbur :smiley:

(emre) #11

Bu bölümdeki tüm başlıklar neden hep HP hakkında 10 bilgi, 5 gerçek, 20 sebep vb. 30 iddia gibi gibi açılıyor :slight_smile: