Özel Seri İstekleri

Bundan sonra daha çok siz KayıpRıhtım takipçileri için istek yazar yada seri için konu açmaya karar verdim. Ancak isteklerin hemen cevaplanmasını beklemeyin, çünkü seri için genel anlamda bir araştırma yapmam gerekmekte. Özellikle Türkiye’de yayımlanan kitaplar veya yazarlar olması öncelikli kuralımız.

İstek yapmadan önce mutlaka aşağıdaki linkten konunun olup olmadığını kontrol ediniz.

Okuma Rehberi

İstekleri konu başlığı altında değerlendireceğim. Konu açıldığı zaman bilgilendirme yapacağım. Her yapılan isteğin konusu açılacak diye bir kaide yok. Açamıyorsam mutlaka neden açmadığımı bilgilendirme ile bildiririm.

Herkese keyifli forumlar.

Konuları takip etmek için özellikle konuyu imle ile takip etmenizi öneririm ki anlık bildirim alabilesiniz.

Önemli Not : Lütfen Dostoyevski, Balzac, Stefan Zweig, Shakespeare, Gogol vb. yazarların dizinlerini istemeyiniz. Çünkü hemen hemen her yayınevinden kitapları çıktığı için konular çok karmaşık ve takip etmem mümkün olmayacaktır.

12 Beğeni

Merhaba,

Seri konularınızı zevkle takip ediyorum görmek istediğim iki seri var birincisi küçükken beni etkileyerek meslek seçimime de büyük katkısı olan John Grisham kitapları diğeri de İş kültür yayınlarının anı serisi.
Yaparsanız çok sevinirim yapamazsanız canınız sağolsun.

1 Beğeni

Sezgin Kaymaz kitaplarının yer almasını isterim. Kitaplarında fantastik öğelere yer veren, dili ustaca kullanan, okuyana çok yoğun duygular yaşatan bir yazar. İletişim’den April’e geçmişti kitapları, yeni dönemde Kırmızı Kedi’den çıkacak.

1 Beğeni

John Grisham Kitaplığı

İlk istek yanıtlanmış oldu.

1 Beğeni

İkinci İstekte tamamdır.

Sezgin Kaymaz Kitaplığı

O zaman birkaç istekte benden olsun J.R.R. Tolkien kitapları. Ursula K. Le Guin olsun birde.:smiley:Kolay gelsin :+1:t6: @fortknoxt

1 Beğeni

Toplu takip açısından Stephen King de olsa iyi olur…

4 Beğeni

@fortknoxt kesin cennetliksin .(yalaklanmıyorum yanlış anlamayin)

1 Beğeni

Tutmayın beni geliyorumm :slight_smile: . (Ayrıca hiiiççç yanlış anlamadım :slight_smile: )

3 Beğeni

Gönlüm bir Mark Twain kitaplığından yana ama hikayeleri sürüyle yayınevine dağılmış durumda bu yüzden hiç uğraştırmak istemem.

Ama bir Kurt Vonnegut ve Diskdünya kitaplığı güzel olurdu :smile:

1 Beğeni

Tolkien hazır.

J.R.R. Tolkien Kitaplığı

Ursula K. Le Guin de yolda. :slight_smile: :+1::+1::+1:

2 Beğeni

Kontrol ederim. Elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışacağım.

1 Beğeni

:+1:t6::+1:t6::+1:t6::+1:t6::clap:t6::clap:t6::clap:t6::clap:t6::clap:t6::clap:t6::clap:t6::clap:t6::clap:t6::clap:t6::clap:t6::clap:t6::clap:t6::clap:t6::clap:t6::clap:t6::clap:t6::clap:t6::clap:t6::clap:t6::clap:t6::clap:t6::clap:t6::clap:t6::clap:t6::clap:t6::clap:t6::clap:t6::clap:t6::clap:t6::clap:t6::clap:t6::clap:t6::clap:t6::clap:t6::clap:t6:

1 Beğeni

İkinci istekte tamamdır. Bu seri gerçekten zorladı. :slight_smile: Ama Ursula K. Le Guin’e değer.

Ursula K. Le Guin Kitaplığı

Sırada Stephen King var

3 Beğeni

Everest Yayınları’nın Modern Klasikler serisi için başlık açabilirseniz muhteşem olurdu! Gerçi hangi kitap serinin kaçıncı kitabı, yayınevinin sitesinden ulaşılamıyordu yanlış hatırlamıyorsam :confused: Eğer çok uğraştıracaksa da isteğimi pas geçiniz… :slight_smile: Kolaylıklar dilerim.

1 Beğeni

Aylak adam yayınlarından çıkan aforizmalar serisi olabilir.

1 Beğeni

Andrzej Sapkowski olabilir.

1 Beğeni

İstek konusu zaten daha önce açılmıştı. Ancak sadece Witcher Serisi olarak

1 Beğeni

Tamamdır teşekkürler. Stephen King için kolay gelsin :joy:.

1 Beğeni

@geraltofrivia ve @alper istekleriniz tamamdır.

Stephen King Kitaplığı

5 Beğeni