Özel Seri İstekleri

(Serhat) #1

Biliyorsunuz ki ben yazarların kitaplarını özel bir seri altında yayınlayarak hem yazarın tüm kitaplarını takip etmiş oluyor, hemde çıkan yeni kitabı olduğu zaman bilgi sahibi oluyorsunuz. Aşağıda açtığım konu örneklerinin linki var.

Açılan Tüm Konular

Bundan sonra daha çok siz KayıpRıhtım takipçileri için istek yazar yada seri için komu açmaya karar verdim. Ancak isteklerin hemen cevaplanmasını beklemeyin, çünkü seri için genel anlamda bir araştırma yapmam gerekmekte. Özellikle Türkiye’de yayımlanan kitaplar veya yazarlar olması öncelikli kuralımız.

İstek yapmadan önce mutlaka üstteki linkten konunun olup olmadığını kontrol ediniz.

İstekleri konu başlığı altında değerlendireceğim. Konu açıldığı zaman bilgilendirme yapacağım. Konunun açılması en fazla 1 haftadır.

Herkese keyifli forumlar.

Konuları takip etmek için özellikle konuyu imle ile takip etmenizi öneririm ki anlık bildirim alabilesiniz.

Ayrıca her kullanıcı aynı anda 3-4 istekte bulunmaz ise sevinirim, çünkü diğer kullanıcıların istekleri de yetişebilsin.

Merhaba,

Seri konularınızı zevkle takip ediyorum görmek istediğim iki seri var birincisi küçükken beni etkileyerek meslek seçimime de büyük katkısı olan John Grisham kitapları diğeri de İş kültür yayınlarının anı serisi.
Yaparsanız çok sevinirim yapamazsanız canınız sağolsun.

Sezgin Kaymaz kitaplarının yer almasını isterim. Kitaplarında fantastik öğelere yer veren, dili ustaca kullanan, okuyana çok yoğun duygular yaşatan bir yazar. İletişim’den April’e geçmişti kitapları, yeni dönemde Kırmızı Kedi’den çıkacak.

(Serhat) #5

John Grisham Kitaplığı

İlk istek yanıtlanmış oldu.

(Serhat) #6

İkinci İstekte tamamdır.

Sezgin Kaymaz Kitaplığı

(kimyager _ferhat gürdoğan) #7

O zaman birkaç istekte benden olsun J.R.R. Tolkien kitapları. Ursula K. Le Guin olsun birde.:smiley:Kolay gelsin :+1:t6: @fortknoxt

(Alper) #9

Toplu takip açısından Stephen King de olsa iyi olur…

(Stormfather) #11

@fortknoxt kesin cennetliksin .(yalaklanmıyorum yanlış anlamayin)

(Serhat) #12

Tutmayın beni geliyorumm :slight_smile: . (Ayrıca hiiiççç yanlış anlamadım :slight_smile: )

(rochelle) #13

Gönlüm bir Mark Twain kitaplığından yana ama hikayeleri sürüyle yayınevine dağılmış durumda bu yüzden hiç uğraştırmak istemem.

Ama bir Kurt Vonnegut ve Diskdünya kitaplığı güzel olurdu :smile:

(Serhat) #14

Tolkien hazır.

J.R.R. Tolkien Kitaplığı

Ursula K. Le Guin de yolda. :slight_smile: :+1::+1::+1:

(Serhat) #15

Kontrol ederim. Elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışacağım.

(kimyager _ferhat gürdoğan) #16

:+1:t6::+1:t6::+1:t6::+1:t6::clap:t6::clap:t6::clap:t6::clap:t6::clap:t6::clap:t6::clap:t6::clap:t6::clap:t6::clap:t6::clap:t6::clap:t6::clap:t6::clap:t6::clap:t6::clap:t6::clap:t6::clap:t6::clap:t6::clap:t6::clap:t6::clap:t6::clap:t6::clap:t6::clap:t6::clap:t6::clap:t6::clap:t6::clap:t6::clap:t6::clap:t6::clap:t6::clap:t6::clap:t6::clap:t6::clap:t6:

(Serhat) #17

İkinci istekte tamamdır. Bu seri gerçekten zorladı. :slight_smile: Ama Ursula K. Le Guin’e değer.

Ursula K. Le Guin Kitaplığı

Sırada Stephen King var

Everest Yayınları’nın Modern Klasikler serisi için başlık açabilirseniz muhteşem olurdu! Gerçi hangi kitap serinin kaçıncı kitabı, yayınevinin sitesinden ulaşılamıyordu yanlış hatırlamıyorsam :confused: Eğer çok uğraştıracaksa da isteğimi pas geçiniz… :slight_smile: Kolaylıklar dilerim.

(Gözde) #19

Aylak adam yayınlarından çıkan aforizmalar serisi olabilir.

(Fatih Ataç) #20

Andrzej Sapkowski olabilir.

(Serhat) #21

İstek konusu zaten daha önce açılmıştı. Ancak sadece Witcher Serisi olarak

(Fatih Ataç) #22

Tamamdır teşekkürler. Stephen King için kolay gelsin :joy:.

(Serhat) #24

@geraltofrivia ve @alper istekleriniz tamamdır.

Stephen King Kitaplığı