Panama Yayıncılık'tan Bir Sürpriz: "Küçük Öfkeli Gezegene Yolculuk" Bizlerle!

Kayıp Rıhtım'da tamamını okumak için: Panama Yayıncılık'tan Bir Sürpriz: "Küçük Öfkeli Gezegene Yolculuk" Bizlerle! – Kayıp Rıhtım

image

Panama Yayıncılık, bizleri ses getiren bir bilimkurgu romanı “Küçük Öfkeli Gezegene Yolculuk” ile buluşturuyor. (DEVAMI…)

5 Beğeni

Kolay görünür ve okunur şekilde Arthur C. Clarke Ödülü, etrafına da siyah zemin üzerine küçük puntolarla “En İyi Bilimkurgu Roman Adayı” yazmışlar. :slightly_smiling_face:

3 Beğeni

Kitap kapağında başka bir yazarın ismini ve övgüsünü görmeyi sevmiyorum. En azından ödül adaylığı vurgulanmış sade sayılır göze girmiyor. Şu film festivallerinin dallı budaklı grafiğinden koymamışlar en azından. Panama ve Salon yayınlarından daha kitap almadım ama böyle devam ederlerse o ağa yakalanacağım. Dünyadaki güncel kitapları erişmek güzel. Devam kitaplarını görmeyi tercih edeceğim ağa düşmeden önce.

1 Beğeni

Merak ettiğim bir kitap. Devam kitapları basılacak mı acaba bilgisi olan var mı?

Aslında benim de alıp almamakta kararsız kaldığım bir kitap. Devamı mı varmış?

Evet, toplamda 3 kitaplık bir seri.

Instagram üzerinden sordum, şu an için yayın programımızda bulunmuyor dediler.

1 Beğeni

Öyle demişler ise kitaplar bağımsız olabilir. Çünkü daha Panama’nın tamamlamadığı seri görmedim.

Yayın programlarında yok ise muhtemelen almam, çünkü bağımsız değillerse, yarım kalmış bir serimiz daha olacak :slight_smile:

1 Beğeni