Pegasus Yayınları Soru Hattı kategorisi hakkında

Pegasus Yayınları bünyesinde çıkan ve çıkmasını beklediğiniz eserlerle ilgili bu kategori altında soru başlığı açabilirsiniz.

Sorunuz yetkililer tarafından yanıtlandıktan sonra, söz konusu yanıt gönderisinde “Cevap” seçeneğini işaretleyebilir ve sorunun çözüme kavuştuğunu doğrulayabilirsiniz.

Pegasus Yayınları Yetkilisi

Not: Merak ettiklerinizin daha önce sorulup sorulmadığını anlamak için sağ üstte bulunan ARA butonunu kullanabilirsiniz.

2 Beğeni

Merhaba,
Christina Lauren’in Harika Serisinin
Beautiful Bombshell kitabını ne zaman yayınlayacağınız belli mi ?

Merhaba Ursula Poznanski ihanet üçlemesi 3 ne zaman çıkacak??

1 Beğeni

Merhaba, bir arkadaş sorusu iletiyorum,

Şu kitap yayın programında mıdır acaba? Ne durumda ya da… @Everfever

Şu anda bilmiyorum ve öğrenmem çok zor ama pazartesi öğrenmeye çalışırım.

@Everfever Kemal Bey, The Dagger and the Coin serisi hakkında çok olumlu yorumlar okumuştum. Abraham’ın Long Price serisini okuduktan sonra merakım da iyice arttı hatta okuma sırama da koydum. Geçen forumda gezinirken bu serinin sizin yayın evinde olduğunu öğrendim. Bu seriyle ilgili bir tarih verme imkanınız var mı? Yazarın diğer kitaplarını da dilimize kazandıracak mısınız?

Teşekkürler vaktiniz için.

Merhaba. Şu anda kesin bir tarih vermem mümkün değil ama editörü üzerinde çalışmaya başladı diye biliyorum. Sevgili @mit çevirdiği için muhtemelen kısa sürede bitecektir. Sonbahar sezonunda raflarda olursa ne mutlu bize. Önceliğimiz yazarın bu serisini tamamlamak üzerine. Diğer kitapları belki sonra.

2 Beğeni

Çok teşekkürler. İhsan Bey’in de eline sağlık. Sonbahar olursa süper olur, ben de o zamana kadar elimdekileri bitiririm :slight_smile:

1 Beğeni

Merhaba, Cyberpunk 2077 için tıpkı Witcher Evreni gibi bir çalışma yapılacak mıdır ileride? Aynı formatta olan The World of Cyberpunk 2077’yi yayımladılar zira. Pek tabii ki süreci normal bir kitaptan çok çok daha zorludur ama gelecekte edinecek olsak bile pozitif. :slight_smile:

Ayn Rand kitaplarının basımı ne zaman gelecek? Artık bir tarih vermenizin zamanı gelmedi mi sizce de

temeraire serisi hakkında bilgisi olan var mı?

@Everfever Merhaba benim çok merak ettiğim üç yazarın kitap serilerinin devamı çıkacakmı?

Kresley Cole Immortals After Dark Serisi 10.kitabı ?

Gena Showalter Karanlığın Efendileri serisi 8.Kitabı ?

Sherrilyn Kenyon Dark Hunter Serisi 6.kitabı ?
Cevaplarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler:)

Merhaba Kemal bey. Neden kitaplarınız İstanbul Kitapçısı’nın internet sitesinde bulunmuyor?

Instagramdan böyle bir cevap verildi. Bakalım en kısa sürede hyperion ve Ayn Rand yayınlanması dileğiyle diyelim.

Nevernight Serisi 3.Kitabı Olan Darkdawn Ne Zaman Çıkıcak Konuyla İlgili Bilgilendirir Misiniz?

2 Beğeni

Merhaba Ursula poznanski nin ihanet üçlemesi serisinin son kitabı ne zaman Türkçe’ye çevirilecek. Bilginiz var mı?

@Everfever Merhaba acaba Fırtına Mevsimi hakında yeni bir gelişme var mı? Cevabınız için şimdiden teşekürler.

Merhaba Ayn Rand kitapları hakkında son durum nedir 2019 yılından beri bekliyoruz.

1 Beğeni

Merhabalar Nevernight serisinin 3. kitabı ne zaman çıkacak acaba ?

ayn rand bekliyoruz. hiçbir hareket yok mu?

1 Beğeni