Pegasus Yayınları Soru Hattı

Keşke bir alt yayınevi kursanızda ergen kitaplarını filan o yayınevine iteleseniz veya tam tersi daha kalitelileri oraya aktarsanız çok güzel olur. Mesela İthaki iki tane alt yayınevi kurarak kendi yayın çizgisini ve kalitesini büyük oranda korudu. Alfa Grubu da bu duruma güzel bir örnek. Şimdilerde Can Yayınları da alt yayınevi kurdu.

6 Beğeni

Kitap olarak her zaman daha fazlası gelecek. Espriler şakalar olaraksa, elimden geldiğince… Gülümsemek, eğlenmek güzel.

:man_shrugging:

Aklın yolu bir. Bizim de alt yayınevleri kurma çalışmalarımız var ama ne zaman, hangi isimle, hangi türler olacağı konusunda bir bilgi veremiyorum.

18 Beğeni

Yeni Witcher bu ay gelecek galiba :smiley: kapağı ne zaman görürüz :smiley:

1 Beğeni

Selamlar. Mark Lawrence’ın Book Of The Ancestor ve The Red Queen’s War serilerini de basmayı düşünüyor musunuz?
Ender serisinin yayın hakları da sizde sanırım. Ender’in Gölgesi kitabını basmışsınız ama devamı gelmemiş. Seriye devam etmeyi düşünüyor musunuz?
Birde yakın zamanda başlamayı düşündüğünüz yeni fantastik ve bilim kurgu serileri var mı? Ergen kitabi olmayan özellikle.

10 Beğeni

İşte orası da “Daha fazla indirim.” konusuna giriyor. :sweat_smile:

1 Beğeni

Çok yakında. Çıkış tarihini kesin olarak bilmiyorum ama dediğiniz gibi ya bu ay içinde ya da ağustos başı olur.

Evet. İki serinin hakları da bizde ve bu yıl içinde The Red Queen’s War serisine başlamak istiyoruz. Book of Ancestor’a da 2020 içinde başlayabiliriz.
2019 içinde Ender serisine devam edemeyeceğiz ama 2020 için kesin bir şey diyemiyorum.
Yeni olarak (ve daha yetişkin okurlara hitap eden) Mark Lawrence’ın serileri var başlayacağımız. Dagger and Coin serisi var, çevirisini @mit yapıyor. Bir de Hyperion Cantos var, onun çevirisini de @YaprakOnur yapıyor.

22 Beğeni

Arayıcı’nın Efsanesi serisinin(Doğruluk Kılıcı serisi) haberlerini de en yakın zamanda görmek isterim. Sabırsızlıkla beklemekteyim.

2 Beğeni

Doğruluk Kılıcı serisi galiba o. 4. kitabı bu sene içerisinde çıkarmak istiyoruz ama hacimli bir kitap olduğu için gecikebilir.

3 Beğeni

Hyperion Cantos merakla beklediğim bir seri acaba bu sene içinde görebilecek miyiz? @YaprakOnur

9 Beğeni

Bu soruya ben ancak umarım görürsünüz, ben de heyecanla bekliyorum cevabı verebilirim. :nerd_face:
Asıl cevabı Kemal bey (@Everfever) verebilir…

10 Beğeni

Kısmet.

Şimdi bakalım, Fountainhead var. Maşallah 1000 sayfa. Doğruluk Kılıcı 4 var. O da 800 sayfa. Witcher serisi var yıl sonuna o gelecek. Yeni Mark Lawrence serisi de gelecek. Suyundan da koyalım. Hyperion da gelsin. Ne kadar güzel. Bunların dışında edebiyat dışı 2-3 kitap daha var…

Arkadaşlar gözyuvalarıma enjekte edeceğim speedball’un parasını aranızda mı toplarsınız, nasıl yapalım?

26 Beğeni

Hyperionu önsipariş açın. :slight_smile: 3 5 bişey çıkar o zaman.

4 Beğeni

Onu hallederiz, zaten görünen o ki yıl sonuna kadar Pegasus’a çalışıcaz. Hele bir de Malazan sizden çıkacaksa üstüne borçlanmamız lazım ama olsun ben razıyım.

Özet

Neee, Malazan Pegasus’tan mı çıkıyormuş ?

2 Beğeni

Malazan’ın tartışıldığı konuda verdiğim cevap:

11 Beğeni

Ne hikmet ise şurayı hatırlıyorum

Ama burayı gözden kaçırmışım demek ki

Yaşlılığıma verin verdiğiniz cevabı ikiletmiş gibi oldum.

3 Beğeni

Witcher serisi var yıl sonuna o gelecek derken ne demek istediniz?

Yedinci kitabı kastetmiştim. Altıncı kitap bu ay içinde veya ağustos başı gibi çıkacak.

10 Beğeni

Demek seriyi bu sene tamamlıyoruz, müthiş haber!

2 Beğeni

Her kitabın ismi geçmiş ama Çöküş sert kapak baskı için bir şey denmemiş, Kurgu dışı kitaplardan birisi Çöküş sert kapak baskı mı?

2 Beğeni

İlk önce Red Queen’s War’un gelmesine sevindim :slight_smile: Bu serisini diğerinden daha çok merak ediyorum.

1 Beğeni