Pegasus Yayınları Soru Hattı

(Yasin) #21

Selamlar. Dan Simmons ne zaman gelir acaba?

(Kemal Küçükgedik) #22

Ben de bir an önce gelmesini istiyorum ama kesin bir tarih veremiyorum maalesef.

(Efe Kılıç) #23

Twitter’da Şubat ayında piyasaya çıkacağı belirtilmişti halen Şubat ayı içerisinde satışa sunulacak diyebiliyor musunuz? Yoksa baskı tarihi tamamen belirsiz mi?

(Kemal Küçükgedik) #24

Şu an için piyasaya çıkış tarihini ben bilmiyorum diyebilirim.

(görkem) #25

Merhaba ;

Dikenlikler prensi serisinin son kitabı ne zaman basılacak bilgilendirebilir misiniz acaba? (seriye başlamak için son kitabın çıkışını beklemekteyim)

Birde nöbet serisinin bu sene içinde yeni kitaplarını basmak planlarınızda var mı ? Varsa zamanı konusunda bilgilendirmenizi rica ederim.

(Kemal Küçükgedik) #26

Dikenlikler İmparatoru’nu (3. kitap) bu yıl içinde basmak istiyoruz. Nöbet serisinin beşinci kitabı için bir söz veremiyorum ama onu da yıl içinde basmak niyetindeyiz.

Ben de @VeRMiNaaRD’a katılıyorum kapak konusunda. Tubitak versiyonu yerine W.W. Norton kapağının kullanılması taraftarıyım gerçi. Sırf bu kapaklı olan bir İngilizce versiyonunu bulmak için çok takla atmış, sonunda amazon’dan edinmiştim.

(Kemal Küçükgedik) #29

Kitabın kapağının nasıl olacağı bizde de büyük tartışma konusu oldu ama en sonunda orijinal ABD kapağı (W.W. Norton) kazandı.

(Berkay) #30

Doğruluk Kılıcı serisinin 5.kitabı ne zaman çıkacak ?

(Kemal Küçükgedik) #31

5 mi? Daha 3 çıkmadı. (İlk iki kitabı hacimleri yüzünden ikiye böldüğümüz için beşinci kitabın çıkacağını sanmanızı anlayışla karşılıyorum.)

Üçüncü kitabı nisan sonu, mayıs başı gibi basmak istiyoruz. İnşallah “hayaller… hayatlar…” olmaz.

(Efe Kılıç) #32

Tübitak kapağının kullanılmayacak olmasına sevindim, umarım kitap kısa zamanda basılır.

(Berkay) #33

Aynen öyle oldu :sweat_smile:Bekliyoruz.
Şimdi aklıma geldi Kara Büyücü üçlemesinin 3.kitabı basılacak mı?

(Kemal Küçükgedik) #34

Basılacak ama henüz tarihi belli değil.

(emre) #35

Ender kitapları için çalışmalarınız ne aşamada acaba?

(Kemal Küçükgedik) #36

Bu sorunun cevabı biraz karmaşık olduğu için şu anda cevap veremiyorum. Yıl içinde güzel haberler verebilmek istiyorum.

Merhaba , Cormoran Strike 3. kitabı yayınlanacak mı ? Belirli bir tarih var mı ?

(Kemal Küçükgedik) #38

Yayınlanacak, hatta tam çıkış tarihini bilemesem de bu ay sonu, mart başı gibi yayınlanacak.

(Lord Barzeth) #39

Witcher 4 İçin Terslik Olmazsa Ay Sonu Gibi Demiştiniz. Ay Sonu Yaklaşırken Umarım Bir Terslik Yoktur?

(Kemal Küçükgedik) #40

Şu anda matbaada olması lazım. Bir terslik yok… şimdilik! (dun dun dun!)

(Aziz Varlık) #41

Kapağı belli oldu o zaman :smiley: