Pegasus Yayınları Soru Hattı

Selamlar. Dan Simmons ne zaman gelir acaba?

Ben de bir an önce gelmesini istiyorum ama kesin bir tarih veremiyorum maalesef.

Twitter’da Şubat ayında piyasaya çıkacağı belirtilmişti halen Şubat ayı içerisinde satışa sunulacak diyebiliyor musunuz? Yoksa baskı tarihi tamamen belirsiz mi?

Şu an için piyasaya çıkış tarihini ben bilmiyorum diyebilirim.

1 Beğeni

Merhaba ;

Dikenlikler prensi serisinin son kitabı ne zaman basılacak bilgilendirebilir misiniz acaba? (seriye başlamak için son kitabın çıkışını beklemekteyim)

Birde nöbet serisinin bu sene içinde yeni kitaplarını basmak planlarınızda var mı ? Varsa zamanı konusunda bilgilendirmenizi rica ederim.

2 Beğeni

Dikenlikler İmparatoru’nu (3. kitap) bu yıl içinde basmak istiyoruz. Nöbet serisinin beşinci kitabı için bir söz veremiyorum ama onu da yıl içinde basmak niyetindeyiz.

1 Beğeni

Ben de @VeRMiNaaRD’a katılıyorum kapak konusunda. Tubitak versiyonu yerine W.W. Norton kapağının kullanılması taraftarıyım gerçi. Sırf bu kapaklı olan bir İngilizce versiyonunu bulmak için çok takla atmış, sonunda amazon’dan edinmiştim.

Kitabın kapağının nasıl olacağı bizde de büyük tartışma konusu oldu ama en sonunda orijinal ABD kapağı (W.W. Norton) kazandı.

6 Beğeni

Doğruluk Kılıcı serisinin 5.kitabı ne zaman çıkacak ?

5 mi? Daha 3 çıkmadı. (İlk iki kitabı hacimleri yüzünden ikiye böldüğümüz için beşinci kitabın çıkacağını sanmanızı anlayışla karşılıyorum.)

Üçüncü kitabı nisan sonu, mayıs başı gibi basmak istiyoruz. İnşallah “hayaller… hayatlar…” olmaz.

4 Beğeni

Tübitak kapağının kullanılmayacak olmasına sevindim, umarım kitap kısa zamanda basılır.

Aynen öyle oldu :sweat_smile:Bekliyoruz.
Şimdi aklıma geldi Kara Büyücü üçlemesinin 3.kitabı basılacak mı?

Basılacak ama henüz tarihi belli değil.

Ender kitapları için çalışmalarınız ne aşamada acaba?

Bu sorunun cevabı biraz karmaşık olduğu için şu anda cevap veremiyorum. Yıl içinde güzel haberler verebilmek istiyorum.

Merhaba , Cormoran Strike 3. kitabı yayınlanacak mı ? Belirli bir tarih var mı ?

Yayınlanacak, hatta tam çıkış tarihini bilemesem de bu ay sonu, mart başı gibi yayınlanacak.

Witcher 4 İçin Terslik Olmazsa Ay Sonu Gibi Demiştiniz. Ay Sonu Yaklaşırken Umarım Bir Terslik Yoktur?

Şu anda matbaada olması lazım. Bir terslik yok… şimdilik! (dun dun dun!)

2 Beğeni

Kapağı belli oldu o zaman :smiley: