Pegasus Yayınları Soru Hattı

Bir yanlışlığı duzelteyim: 4. Kitapta bir sorun yok. Beşinci kitapla ilgili sorunlar var. Başka bir cevirmenle beşinci kitaba devam edeceğiz.

4 Beğeni

Ben aslında yeniden basımda 4. kitapta çevirmen değişmesi gerekir diye düşünerek öyle yazmıştım. Yeniden basım yapsanız Selim Yeniçeri’nin 4. kitap çevirisini kullanabilecek misiniz?

Hyperion sonbaharda çıkar diye umuyoruz, bir sıkıntı yoktur inşallah?

2 Beğeni

Önce Hyperion’ın çevirmenini öldürmeden Kemal Bey’in eline ulaşabilmesi lazım… :cry:

6 Beğeni

Godsgrave (The Nevernight Chronicle, Book 2) ne zaman çıkacak acaba

Jose Carlos Somoza’nın kitaplarını yayınlamayı hiç düşünüyor musunuz? Özellikle şu son dönemde ülkemizde Jose Rodriugez Dos Santos tarafından Tanrı’nın Formülü ile tekrar yıldızı parlayan bilimsel gerilim türündeki Zik zak tam sizlik bence :slight_smile:

1 Beğeni

Selamlar, uzun zamandır sorulmamış, Nöbet serisinin 5. ve 6. kitaplarından bir haber yok mu hala?

Witcher’ı hevesle bekliyoruz; Haziran oldu, ciltli Çöküşümüze de kavuşmak dileğiyle ^^

Michael Ende’nün Büyü Okulu kitabının resmi var ama kendisi neden yok? :smile: Kendisi çok sevdiğim bir yazar ve kitaplarını sizden topluyorum. Büyü Okulu kitabını da çok merak ediyorum. Ne zaman satışa çıkacak?

Kemal bey, witcher serisini tek tek alanlar, son kitap çıktığında kutusunu da alabilir mi diye sormuştum. Siz de fuarlarda rica edebilirsiniz demiştiniz. Ben de 5 kitap kutulu aldım bkmden. Kutusu böyle geldi. Tüyapta olacaksanız 1 kutu rica edeceğim sizden :smiley:

Bana da n11’den böyle bir kutu geldi. Değişime gönderdim ama hemen hemen aynı durumda bir hasarlı kutu gönderdi Pegasus. Ben de uğraşmadım artık

Dan Simmons’un Hyperion serisini siz mi yayımlayacaksınız?

1 Beğeni

15 Temmuz’da.

Değerlendirebiliriz. Çok teşekkür ederim önerdiğiniz için.

2020’den önce beklemeyin. Mutlaka çıkacak ama 2019 çok doldu. 2020’ye inşallah diyoruz.

Neden mi yok? Kim yok? Hangimiz varız ki? (Faka basmış adamın zaman kazanmak için felsefeye başlaması :smiley:) Bilmiyorum ama bir gün mutlaka onu da raflara göndereceğimizi biliyorum.

Evet.

10 Beğeni

Doğruluk Kılıcı Serisinin dördünce kitabı için bir bilgi var mı acaba ? Teşekkür ederim.

2 Beğeni

@faruk997

Şekil a’da belirttiğimiz üzere.

4 Beğeni

Hyperion’un çevirmenine kolay gelsin diyorum buradan.

8 Beğeni

Korku kapanı kitabının devam kıtapları yayınlanacak mı?

Hyperion’ın çevirmeni teşekkürlerini sunar. :nerd_face:

Yalnız bir şey söyleyeyim mi… manyak bir kitap bu ya! Sanırım kendisi okuduğum (hatta izlediğim, dinlediğim…) en iyi hikaye.

35 Beğeni

Boşu boşuna SF Masterworks’e koymamışlar yani.

4 Beğeni

Barbarlar Şehri’nin yeni baskısı ne zaman gelir?

Ayn Rand ne durumda?