Percy Jackson okumalı mıyım?

Yani okumadım şimdiye kadar kitabı okumalımıyım okumasam hayatımda ne değişir :smiley: Bu kitabın konusunu anlatabilirmisiniz çok çok az spoiler vererek.

Diğer konuda cevap verdim ama okumasan da bir şey kaybetmezsin bence. Süper kahraman filmlerini izlemediğinde ne kadar kaybın olursa bu seriyi okumadığındaki kaybın o kadar olur diyebilirim. Umarım abartmamışımdır ^^

sen cevap vermeden önce bu konuyu açtığım için böyle oldu iyne teşekkür ederim ilk kitabı alıp okuyacağım seversem devam ederim

1 Beğeni

Selamlar.
Ben şahsen güzel ve eğlenceli bir seri olduğunu düşünüyorum. Mitolojiye biraz ilginiz varsa el atın derim. Okumazsanız bir şey kaybeder misiniz? Fazla kişisel bir soru kanımca, ben şahsen okumasaydım koca bir maceradan ve keyiften olacağımı düşünüyorum. Ama dediğim gibi, bu oldukça kişisel bir şey. Ben sorgusuz sualsiz herkese tavsiye ederim bu seriyi.

4 Beğeni

Bence de çok keyifli bir serüvendi. Özellikle, kilişe bir laf olacak ama filmlerinde çok şey kaybetmiş bir seri diyorum. (Hem de bir türlü çekilmiyor filmler sjsks) Ben okurken lisedeydim ve benim okumama geç diyorlardı. Bu çocuk kitabı falan. (Hatta D&R’da çocuk yerindeydi hâla hatırlarım) Ama o zaman da zevkli gelmişti. Şimdi okuyor olsaydım yine zevkli gelirdi. Yani her okuduğumuz şey zevk için okunacak şeylerden olmayabilir. Film gibi kitap, çabuk çabuk bitiveriyor.

1 Beğeni

Çocuk edebiyatı seviyorsanız evet okumalısınız. Sevmiyorsanız bir gereği yok. Sevip sevmediğinize karar vermek istiyorsanız da bu seri iyidir bunun için. Bir deneyip gerçekten sevip sevmediğinizi görmenizi tavsiye ederim.

hepinize teşekkürler en yakın zamanda kitabı alacağım