Peyami Safa Kitapları (Ötüken Neşriyat)

1 Beğeni

Yeni kitaplar yolda

6 Beğeni
3 Beğeni
2 Beğeni

@barisss17 Cingöz recai serisini hangi yayın evinden aldınız? Ben de damla yayınlarına ait birkaç kitabı var . İlk kitap eksik “elmaslar içinde” her kitap bağımsız mı ? Sıralı okumak gerek mi ?

Merhaba, Ötüken Neşriyat şu anda bütün Cingöz Recai külliyatını sırayla yayınlıyor. Sıralı okumazsanız çok büyük bir sorun olmaz ama sıralı okumak daha iyi olur çünkü hikayeler arasında bazı göndermeler var. Linkten Cingöz Recailere ve Peyami Safa’nın ‘Server Bedi’ mahlasıyla yazdığı diğer polisiye kitapları da inceleyebilirsiniz. Bir de 29 Ekim sebebiyle kitaplarda %40 indirim var ben eksiklerimi tamamlıyorum. Tavsiye ederim almak isteyenlere.

2 Beğeni
2 Beğeni

5 Beğeni

Yeniler…

3 Beğeni

Konuyla birebir alakalı olmasada bilgi maksadıyla şunu ekleyeyim. Peyami Safa’nın Fatih-Harbiye romanı, 2020 yılının Nisan ayında İtalyanca olarak yayımlanacakmış.

10 Beğeni

çok güzel haber. iyi ki paylaştınız :blush:

1 Beğeni
2 Beğeni

1 Beğeni

Cingöz Recai serisine her hangi birinden okumaya başlayabilirmiyim yoksa belli bir sırası varmı acaba biri beni bilgilendirebilir mi teşekkürler…

Seri Cingöz Recai’nin Harikulade Sergüzeştleri ile başlıyor Cingöz Recai Kibar Serseri, Cıva Necati’nin - Cingöz Recai’nin Harikalı Sergüzeştleri ve Sherlock Holmese Karşı Cingöz Recai bitiyor diğerleri ara kitap sanırım zira sağ altında herhangi bir numara yazmıyor.

Ötüken hızlandı Cingöz Recai’de

1 Beğeni

Cingöz Recai serisi tamamlandı. Tilki Leman, Çekirge Zehra ve Kartal İhsan’ın tüm maceraları da çıkan kitaplardan ibaret. Devamı olmayacak yani. (Kitap girişinde yazıyor.)

5 Beğeni

Yeniler

2 Beğeni

2 Beğeni

Bu seriler yarım mı kaldı yoksa yazar serileri tamamladı ama yayınevi tamamını yayınlamadı mı?

Cingöz Recai kitapları Sherlock Holmes tadı verir mi?