Philip K. Dick Kitapları (Alfa Yayınları)

Benim gözler biraz sıkıntılı… beyaz kağıt olan kitaplar da gözlerimi çabuk yoruluyor.

1 Beğeni

Beyaz kağıdın en büyük sıkıntısı çabuk kirlenmesi bence. :smiley: İlk cildi askerde iken okuyup bitirmiştim. 2. cildi de dün bitirdim. 3. cildi de en kısa zamanda almak istiyorum.

1 Beğeni

Ben altıkırkbeşi 15 saydım;

Aksın gözyaşlarım dedi polis
Albemuth özgür radyosu
Androidler elektrikli koyun düşler mi
Çığrından çıkmış zaman
Karanlığı taramak
Marsta zaman kayması
Palmer eldritch
Simulakra
Timothy archer
Ubik
Yüksek şatodaki adam
Android ve insan
Kozmoloji ve kozmogoni
Şizofreni ve değişimler
Tefsir

Küçükleri unuttuğunuzu düşünüyorum, kesin kitaplıkta bir yerlerde saklanıyorlardır :slight_smile:

Bir de Sub’dan çıkan “Bir Bilim Kurgu Yazarının Kısa ve Mutlu Yaşamı” var. Gözünüzden kaçtıysa edinin derim, bir daha zor basılır sanki.

4 Beğeni

Android ve İnsan vardı. Eklemeyi unutmuşum. Kozmoloji ve kozmogoni, Şizofreni ve değişimler, Tefsir kitaplarını almadım.
“Bir Bilim Kurgu Yazarının Kısa ve Mutlu Yaşamı” kitabını bulamadım kitap sitelerinde.
Ama “Yıkımın Şafağında / Philip K. Dick Kazıları” isimli bir kitap var.

1 Beğeni

Yıkımın Şafağında ile aynı yayınevi ama bandrolsüz bir kitap zaten. 20 sf kadar. Sadece bıraktıkları kitapçılarda satılıyordu ama kalmamış olabilir rafta. Nadir’de bir tane görmüştüm yazdıktan sonra

Yeni kitap :slight_smile:

https://www.babil.com/titanli-oyuncular-kitabi-philip-k-dick

3 Beğeni
7 Beğeni

Kapak yine efsane olmuş yahu :smiley:

2 Beğeni

Aynen kapakları bende çok beğeniyorum.

1 Beğeni

Alfa’nın bu baskıları harika en kısa sürede toplamam lazım :smiley:

1 Beğeni

Bende bir tek Ölüm Labirenti eksik şuan. Bu kitap ile birlikte ikisini bir söyleyeceğim.

2 Beğeni

Bende hepsi eksik toplam maliyet ne kadar oluyor acaba :thinking:

1 Beğeni

Şuan en uygunu Amazon. 4 kitap sipariş ettim şimdi ordan. %40 indirimliydi.

1 Beğeni

Hemen bakıyorum. Teşekkürler :slight_smile:

2 Beğeni

Amazon ve D&R. Ama emin ol Amazon bir iki günde teslim eder kitapları. :joy: Dr’de 10 tlde indim kodu var 66tlye gelir

1 Beğeni

Ama kaç günde parça parça gelir :joy:

Amazon. Com. Tr satıyorsa stokta oldugu için tek parçada gelir ama D&R kesin parça parça yollar.

1 Beğeni

Yazdığın için teşekkürler. Gerçekten baskı kalitesi çok iyi duruyor. Beyaz kağıt değişik olsa da D&R’da elime aldığımda iyi gelmişti. Şimdi resimlere bir kez daha bakınca baskıya yine hayran kaldım ama tabi ocak ayına kaldı almam. Umarım baskı tükenmez…

BKM’den verdiğim sipariş elime ulaştı arkadaşlar. 10 kasımda vermiştim. Kargoda ücretsiz bu ay. PKD’leri en hızlı temin eden bu site diye düşünüyorum. Son 5 kitabı burdan almıştım.

6 Beğeni

Kidega daha hızlı galiba…

Bu ay Alfa ve Everest kitaplarını Kidega, BKM ve İdefix’ten aldım… Kidega siparişimin 3. günü 2 Alfa kitabı da elimdeydi… BKM ve idefix 1 haftayı geçmişti…

1 Beğeni