Philip K. Dick Kitapları (Alfa Yayınları)

Aslında İletişim demek istemiştim. :grinning: 6.45 üzerine konuşmayı bıraktım.

1 Beğeni

Medyascopetv, Kültür Tarih Sohbetleri programında Alfa nın yayın yönetmeni Mustafa Küpüşoğlu Söyledi. (34:40 Dk)
https://www.youtube.com/watch?v=drVR0JusUfM

8 Beğeni

Keşke alfa’da yayınevi soru hattına gelse.
Güzel güzel sorardık

1 Beğeni

VALIS üçlemesini Türkçe’ye kazandırsalar güzel olurdu.

serinin üçüncü kitabı altıkırkbeş’ten çıkmış onun için yayınlayacaklarını sanmam veya yayınlasalar bile çok ileride yayınlarlar

1 Beğeni

Alfa Ayının Kabileleri okudum.PKD’ye hayran kalmamak elde değil.Yine çok farklı bir dünya yaratmış.Eğlenceli, akıcı ,sıkmayan bir kitap.Çok beğendim.Delilerden öğreneceğimiz çok şey var. :+1:t6:

4 Beğeni

Sanırım yeni kitap yolda :wink:

ELEKTRİKLİ DÜŞLER PHİLİP K. DİCK 1 ALFA BASIM YAYIM DAĞITIM TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ 24.5.2018

1 Beğeni

Yanında Lem’de verseler keşke

1 Beğeni

Evet bandrol alınmış. Hatta kitabın çıkış tarihi 24.05.2018 denmiş ama çıkış olmadı. Belki matbaa kaynaklı bir sorun olabilir.

1 Beğeni

Hangi kitap bu? Araştırdım ama böyle bir kitaba denk gelemedim.

1 Beğeni

Kitabın adı Elektrikli Düşler. Muhtemelen Android’ler Elektrikli Koyun Düşler mi? kitabının yeni basımı olabilir. Zaten bir kaç güne düşer sitelere

1 Beğeni

Onun 6;45 baskısı halen duruyor. Telifini alabildiklerini sanmıyorum. O yüzden bana pek ihtimal dahilinde gelmiyor o olması.

1 Beğeni

604986dbd79112fdff89861414a95369e0d58c30_1_674x500

Daha önce @frht45 arkadaşımız paylaşmıştı. Büyük ihtimal telifini aldılar.

1 Beğeni

6;45’in sahip olmadıkları diye düşünmüştüm ben bu hakları. Yaklaşık 54 tane romanı var kendisinin. ‘‘Androidler Elektrikli Koyun Düşler Mi?’’ nin baskısı gelirse 3.kez alır okurum açıkçası. 6;45 yüzünden yanaşmayanlar için de çok iyi bir fırsat olur.

3 Beğeni

Evet almışlar biraz araştırdım kitabın adı Elektrikli Düşler 24 mayıs 2018 çıkış tarihi

4 Beğeni

Androidler Elektrikli Koyun Düşler Mi?’ kitabını ilk olarak Kavram Yayınlarından “Bıçak Sırtı” ismiyle çıktığında okumuştum. En güzeli bir yazara ait külliyatın, bilimkurguya gönül vermiş bir yayınevinden çıkması.

1 Beğeni

Çıkış tarihi belli ama kitap şuan piyasaya çıkmadı. :disappointed_relieved::disappointed_relieved: Tahmini en geç pazartesi sitelerde olur.

1 Beğeni

Bandrol tarihi ile piyasaya çıkış zamanı farklı oluyor genelde. 3-4 gün içerisinde kapak ile birlikte sitelere eklenir diye düşünüyorum :slight_smile:

1 Beğeni

Yeterki çıksın. :pray:t6::pray:t6::pray:t6::pray:t6:

2 Beğeni

Aynen katılıyorum. Sepetlicem hemen zaten. :slight_smile: :slight_smile:

2 Beğeni