Philip K. Dick Kitapları (Alfa Yayınları)

4 Beğeni

Ooooo çok hızlı oldu bu süper :pray:t6::books::books:

2 Beğeni

Aynen çok hızlı gidiyor Alfa.Çok merak ettiğim bir yazar.Listemdeki diğer kitapları almaktan bir türlü sıra gelmedi.

3 Beğeni

Bence biran önce başlamalısın ben çok seviyorum kendilerini.PKD okurken heryeşe hazırlıklı olmalısın :smile:

2 Beğeni

Aynen böyle devam etsinler. Şu 5 ciltlik kitabı tamamlayarak okumaya başlayayım. :open_mouth::open_mouth::open_mouth:

2 Beğeni

Her ne kadar bizi yıllarca bekletseler ve sonrasında diğer ciltleri Büyülü Fener’den basmaktan vazgeçseler de, 3.cildin eli kulağında olması sebebiyle bir nebze affettim kendilerini.

Nihayet görebileceğiz diğer ciltleri ve bu harika bir duygu. Yepyeni PKD öyküleri okuyacak olmak inanılmaz.

İlk 2 cildi Alfa’dan yeniden almadım var diye ama ilerleyen zamanlarda alacağım tabii ki. Fakat önceliğim son 3 cilt. 4 ve 5 için de çok fazla beklemeyiz umarım.

Keşke Alfa bu istikrarını başka bilimkurgu yazarlarına da taşısa. Ne bileyim J.G. Ballard, Robert Sheckley, Harlan Ellison, Robet A. Heinlein, Arthur C. Clarke, Stanislaw Lem ilk aklıma gelenler. Tüm bu yazarların ve daha fazlasının toplu öykülerini görmek harika olurdu.

3 Beğeni

Keşke dediğiniz gerçek olsa. Alfa büyük bir yayınevi ve dediğiniz yazarların hepsi olmasa bile birkaç büyük yazara daha el atabilir.

4 Beğeni

Stanislaw lem’in haklarını aldılar. Ama daha bir şey göremedik. Tüyapta bir şey patlatırlar herhalde

1 Beğeni

:wink:

4 Beğeni

Toplu öykülerde yer alan savunmacılar -yanlış hatırlamıyorsam- adlı öykü bu kitap sanırım. Öyküye hayran kalmıştım kitabını kesinlikle alacağım.

3 Beğeni

Kapak çok iyimiş yaa bayıldım :+1:t6::smile:

3 Beğeni

Kesinlikle. Uzun zamandır uzaktan uzaktan bakıyordum seriye sanırım bu kapakla kesin dahil olacağım. Daha fazla bekleyemeyeceğim :smiley:

2 Beğeni

Çıkan toplu öykülerde var ise almayacağım o kadar da geniş koleksiyoncu değilim.

1 Beğeni

bende henüz toplu öyküler ve tekil çıkan kitapları almaya girişmedim ancak toplu öyküler içerisinde yer alan öyküler ayrıca basılıyor mu?

1 Beğeni

Sizi İnşa Edebiliriz

https://www.instagram.com/p/BnFwfODg2Qe/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=7fg9v6fz9ski

3 Beğeni

8 Beğeni

Alfa Yayınları çoştu. Yürü be kim tutar sizi. :slight_smile:

3 Beğeni

Ekim ayında görürüz büyük ihtimalle ama iyi gidiyor bu aralar nazar değmesin :grin:

3 Beğeni

Alfa Yayınları iyi güzel de websiteleri sinir bozucu yahu. Bir yazarın kitaplarının bütün sinopsislerine aynı metinleri kullanıyorlar ve İthaki’deki gibi ön okuma kıyağını sunmuyorlar…

2 Beğeni

6.45 öldü. Yaşasın Alfa.

4 Beğeni