Pokemon GO Oynayanlar

Bu iyi oldu iş nedeniyle çok stabil kaldığımdan raid falan giremiyordum ama şimdi etkinliklere göre izin günüme denk geleceklere bakıp bir şeyler yaparım artık. Ayrıca her türlü pokemon geliştirme tavsiyelerine açığım. Oyunda bu konuda pek bir şey anlayamadım henüz. Pokemon geliştirirken hangi özelliklerine bakacağız ve nasıl geliştirmek daha etkili çözemedim.

Appraise yazan yerdeki değerlendirmelerine bakıp öyle geliştiriyorum ben. Ayrıca güçlerini de dikkate alıyorum.

@Eolo nun söylediğine katılıyorum ve birkaç ekleme yapmak istiyorum. 30 levelden sonra yakaladığın pokemonlar daha güçlü olur. Bunu da dikkate al. Shiny pokemonlar değerlidir. Güçsüz olsalar dahi elinde tut. İleride legendary pokemonlara karşı bile takasta kullanabilirsin.

Battle için de bu fotoğraftaki pokemonları önerebilirim. Çoğu kişi buradaki pokemonları kullanıyor zaten. Mutlaka görmüşsündür.

3 Beğeni

Bu kodu shop kısmına girip en alttaki yere yazarsanız şapka ve t-shirt sahibi oluyorsunuz.

2 Beğeni

Bu görsel saldırı ve savunma durumlarına göre türlerin birbirlerine olan üstünlüklerini gösteriyor. Roket takımı, GYM ve Raidler için bir referans. Tabi saldırı tipleri de önemli.

WhatsApp Image 2021-07-04 at 13.16.57

Bu görsel de arkadaşlık seviyesine göre trade masrafını gösteriyor. Best Friend ile takas yapmak önemli veya en azından ultra olmak şart.

3 Beğeni

Bende yeni başladım. Oyunu anlamaya çalışıyorum
Trainer kodum 1200 4631 2497 ( Jakrosmge)

2 Beğeni

Bu da benim: 8330 1341 8445

Taa 2016’da indirmiştim ilk çıktığında ama oynamamıştım. Şimdi ülkeye resmi olarak gelince tekrar indirdim bakalım.

Bir de referral kodu bırakayım:
VQH87WQMC

2 Beğeni

Elimde Magikarp ve Grimer var. Görev için arayan olursa takasla verebilirim. Aklınızda bulunsun. :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Dostlar hediye gönderebilir misiniz Poketoplarım bitti :eye: :lips: :eye: :point_right: :point_left:

2 Beğeni

Muhtemelen göndermişimdir fakat kontrol edeyim isim nedir? :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Çok teşekkürler sizinki de bir sürü kişininki de geldi :slight_smile:

Trainer adım: TheBlackkie

3 Beğeni

Ekli değilmişsiniz şimdi istek gönderdim. :sweat_smile:

Aa pardon bir sürü gelince karıştırmışım @_Ged den gelmiş en son hemen ekleşelim :smiley:

1 Beğeni

Grimer varsa ben alabilirim :smiley:

Görevleri tamamlayabilmek için Grimer ve Ditto lazım bana da. Yardımcı olabilecek varsa süper olur.

Ditto başka bir Pokemon şekline bürünüp ortaya çıkıyor. Yani görebildiğin her Pokemon’u yakala, illa biri Ditto çıkıyor. :smiley: Bende fazldan varsa bir bakayım.

“Catch” olarak çıkan görevlerde trade ile almanız maalesef kabul edilmiyor. Ancak evolve a grimer veya evolve a magikarp görevlerinde trade oluyor.

Eevee’de de benzer bir durum var eevee ile gez ve şeker topla diyorsa evrimi ile gezmek sayılmıyor.

Pokémon GO instagram sayfası en çok buddy yapılan pokemonları sıralamış, listede magikarp, gyarados ve eevee var ne garip :grin::grin::grin:

1 Beğeni

Olur. Pokedexte açık mı?
@Doranthir ilk Artun yazmış. Elimde şimdi 1 tane var. Başka bulursam hemen yazacağım size. :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Haha tamamdır teşekkürler sabrım ve şarjım el verdiğince yakalıyorum hepsini henüz tanışamadım kendisi ile :slight_smile:

@sonsuzruzgar el mahkum Ditto’yu bulmaya çalışacağım o halde :frowning:

@Clown teşekkürler :slight_smile:

1 Beğeni

Merhaba bana Drowzee lazım. Elinde olan bana ulaşabilir mi?
image

1 Beğeni