Potter Fanlarına Asa Satmayı Reddeden Asa Yapımcısına Rowling'in Cevabı Gecikmedi!


(Evren Ergen) #1

Fantastik Canavarlar sitesinde tamamını okumak için: https://fantastikcanavarlar.com/haberler/potter-fanlarina-asa-satmayi-reddeden-asa-yapimcisina-rowlingin-cevabi-gecikmedi/

image

Hepimiz kişiye özel bir asa için neler vermezdik! West Yorkshire’daki bir asa yapımcısı, dükkanındaki asaları Potter fanlarına satmayı reddediyor. Emma Lake tarafından The Sun‘da yayımlanan bu haberden sonra, serinin yaratıcısı J.K. Rowling‘in tepkisi de gecikmedi! Gelin olay neymiş, önce ona bir bakalım! Huddersfield’daki büyülü asa dükkanı sahibi, Harry Potter fanlarının dükkanından asa almasını büyüyü yeterince ciddiye almadıkları… (DEVAMI…)


(Emre ) #2

“Hem bir potterhead hem de bir büyücü olarak yorum yapıyorum tamam önce bir bakışta adamın potterhead ları dışladığını düşünebiliriz. Fakat söyle bir durum var ki bunlar kutsanmış gerçekten büyü yapmak için yapılmış asalar onu evinde süs yapacağını bildiğiniz bir kişiye satmamamız normaldir. Biraz ironi kuralım, siz Müslümanlar Hristiyanlar vs. dininizin evde süs olarak veya insanların bazı filmlerdeki anları canlandırması için satılmasını ister miydiniz?”