Rick and Morty Yorumları

Bu mükemmel dizinin bir başlığı olması gerektiğini düşündüm. Şu an 3.sezonu bitmiş durumda

6 Beğeni

Ben 2. sezon 9. bölümdeyim ve geri kalan 1 sezonu tüketmeye gönlüm el vermiyor :smiley:

4.sezona en az 2 yıllık bir süre var. Ağırdan alsan çok iyi edersin bittikten sonra büyük bir boşluk hissi oluyor

1 Beğeni

Zor oluyor ama benim de isteğim ağırdan almak. Bu arada “3. sezon en sönük sezondu” veya “3. sezon biraz bozdu” tarzı yorumlara denk geliyorum internette, katılıyor musun?

En sönük sezon kısmına katılmıyorum. Evet arada bir iki bölüm Rick and morty seviyesine göre düşük kalıyordu ama dizi tarihindeki en iyi bölümlerden biri de bu sezondaydı.

2 Beğeni

Rick and Morty kitlesinin çoğu ilk 2 sezonu bingeleyip 3. Sezonu hafta hafta izlediler ve hypelıydılar. Ondan biraz sönük gelmiş olabilir. Dizinin bence bozduğu bir şey yok. Arkadaşın da dediği gibi gelmiş geçmiş en iyi bölümlerden biri de bu sezondaydı hem.

4 Beğeni

Şunu duymak acıtıyor…

2 Beğeni

Buradan Rick and morty yapımcılarına “wubba lubba dub dub” demek istiyorum…

3 Beğeni

3. sezonda bildiğiniz gibi Harmon eşinden ayrıldı. Bunu da sezona fazla yansıttı. Hatta Sos bölümü bu yüzden tartışma yarattı diye biliyorum. O yüzden bence son sezon ikiye böldü insanları. Bana sorarsanız en iyi bölümlerin çoğu 3. sezondaydı. Spoiler vermeyeyim ama sadece turşu bölümü bile diğer bölümler de güzel olmasa sezonu kurtarırdı. Sadece bir iki bölümde sıkıldım ben onun dışında güzeldi.

Beklemek zor olacak. En güzel bölümleri ikinci defa izledim bile. :smiley:

2 Beğeni

En sevdiğim giflerden biri
8226348152d1d13b7d4fd93ac7e5e8b95b42959d

1 Beğeni

My man abinin ses tonu sürekli kafamda yankılanıyor ya, bağımlılık yapıyor resmen. Harika bi karakter.

2 Beğeni

İyi de yaptın… Esrarengiz bir şekil de kaç yaşında olursan olursan ol seni bir şekilde kendine çeken ve bir anda bölümlerin hepsini bitirdiğin bir dizi. Bende bu olay nasıl oldu anlamadım ama büyü gibi bişi galiba…:smiley:

@Ishamael yaptığınız yorum spolier içerdiğinden mütevellit lütfen bu yazınızı hemen düzenleme ekranından blur spolier olarak işaretlemenizi ve bir daha ki yorumlarınız da spolier içerdiği taktirde bu özelliği kullanmanız gerektiğini hatırlatmak isterim sizlere.

İyi Forumlar…

Trol müsün espri mi yapıyorsun? Neresinde spoiler var? Bir de hemem yazmış. :smiley:

3. sezonda bildiğiniz gibi Harmon eşinden ayrıldı.” bu söyleminden dolayı sana sitemde bulndum bunun trollük ile ilgisi olduğunu zannetmiyorum. Küçük ve gereksiz bir şey olabilir ama kimin neye nasıl yanaşacağı belli olmaz burda bir etkisi olmaz lakin başka bir yerde bir etkisi olabilir o yüzden sana böyle bir sitemde bulundum hiç bir şekilde iğneliyici bir laf değildi yanlış anladıysan kusura bakma dostum.

Sen de benim kusuruma bakma ben sitemde bulunduğunu düşünmedim. Harmon yapımcı olduğu için eşinden ayrılmasının spoiler olduğunu düşünmüyorum. Yani dizideki bir karakter değil. Yine de önemli olduğunu düşündüysen alayım hemen.

1 Beğeni

Ah dostum o zaman tamamen benim hatam senden ve bu yorumları okuyan onca insandan özür diliyorum henüz daha diziyi tam bitirmediğimden mütevellit böyle yorumlarda bulundum yapımcı olduğunu bilmiyordum bu sebeble spolier yediğimi zannettim. Tekrardan affını diliyor ve iyi forumlar diliyorum :slight_smile:

1 Beğeni

Özre gerek yok karşılıklı yanlış anlaşılmalarda bulunduk hepsi bu. : ) Ben de diziyi bitirdin sanıyorum, diyorum Harmon ile spoilerın ne alakası var. :smiley: Turşu ve Sos dediklerim de zaten bölümlerin adı. :smiley: Ben de o yüzden yanlış anladım seni. Ben de sana iyi forumlar diliyorum. : )

1. sezon son bölümdeyim, aylardır. Kıyamıyorum :frowning:

İzlediğim en güzel "şey"lerden bir tanesi.

Başlıkta spoiler olması da bana normal geliyor, sonuçta dizi konuşulsun, paylaşılsın diye girilmedi mi bu başlığa? Anlayamadım ben. Başlığa giriyorsam beğendiğim bir sahneyi, bir gifi, resmi, bölümü paylaşmak, anlatmak için giriyorumdur?

“ooo izleyin, süper”
“mutlaka izleyin”
“izlemeyen çok şey kaybeder”

Başlığa girdiğinizde beklentiniz bu mudur?
İlgili haber girerken bile “spoil” içerebilir.

Bağımsız olarak “spoil, spoiler” olayının da çok abartıldığını düşünüyorum. Yoğunluktan dolayı izleyemediğim bir çok diziyi ya da okuyamadığım bir çok kitabın özetini okuyup ya da yorumları okuyup daha sonra vakit bulduğumda geri dönüp tamamına hakim olduğum diziler/kitaplar oldu. Evet “hoş” bir durum değil elbette ama “bence” bu kadar büyütülecek bir konu da değil zira ben önemli olayları bildiğim halde tekrar izlediğimde bende isteksizlik ya da vazgeçiş olmadı. Merak ediyorum cidden sizler için bu spoil durumu bu kadar önemli mi?

1 Beğeni

Yeni sezona kaldı 2 gün…:partying_face:

2 Beğeni