Rıhtım Kamarası

Maalesef biz denetmenlerden kaçmaz. :joy:

Bir kerecik görme lütfen. :grin:

Bu arada goodreadse baktım ama Türkçe yorum göremedim. Hatta İngilizce yorum bile çok nadir var. Acaba daha önce bakıp Instagrama yöneldim desem kurtarır mıyım @Ozgur ?

1 Beğeni

Bu Haftanın Öyküsü:

Mine Söğüt - Lağımların Aleksandrası

PDF- EPUB- MOBİ olarak indirilebilir.

https://dogankitap.com.tr/haftanin-oykusu/1570743328

2 Beğeni

Şuraya şöyle bir şeyler koyayım da görenin gözleri şenlensin.

15 Beğeni

Harika bir yermiş. Sanki yazılı sayfa gibi duruyor raflar.

Çok karışık. :exploding_head:

4 Beğeni

Kayıp Rıhtım yayınları iyi günler diler.

@magicalbronze dosya başvurularını nereden gönderiyoruz. :slight_smile:

12 Beğeni

Telefon tamircisi olarak işe başladım arkadaşlar. Bundan sonra telefonunuzda donanımsal/yazılımsal problem yaşadığınızda bana soru sorabilirsiniz. Bulunduğunuz yerde telefon yaptırmak istediğinizde fiyat öğrenmek için yine bana ulaşabilirsiniz, kazık yemenizi istemem.

7 Beğeni

Az önce burada fırtına çıktı, hava karardı ve birkaç dakika sonra kül yağmaya başladı. Sissoylu evreni gibiydi resmen. İnanılmaz gözüküyordu.
Tabii sonra öğrendim ki mısır tarlalarını yakıyorlarmış. Kül yağması ondanmış. Ama birkaç dakikalığına fantastik bir dünyaya giriş yaptım. :smiley:

6 Beğeni

Bizim millet bahçeleri daha güzel :sunglasses:.

1 Beğeni

Çok ilginç bir mimarisi varmış. Burası neresi arkadaşım

1 Beğeni

Güzel günlerdi. Kayıp Rıhtım Yayınları’nın en verimli zamanlarıydı. Öyle ki “daha fazlası olamaz herhalde, durumlar kötüleşmeden kendimiz bırakalım şanımız yürüsün,” dedik.

İyi ki bırakıp tamamen dijitale yönelmişiz…

4 Beğeni

Amazon kitap görselini kitapyurdundan almış. :slight_smile:

9 Beğeni

Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar benim için hiç önemli değil, oraya bakmıyorum.

Bu açıklamanın beni kütüphane kolu başkanı yapması lazım normal şartlar altında. O_o

@Howl atmış ama yazmaya erinirsin diye link atıyorum. Kıymetimi bilin :smiley:

3 Beğeni

Teşekkür ederim. Benim de sizlere bir sürprizim olacak… Kısmetse akşama.

6 Beğeni

Bugün Ulusal Psikolojik Danışmanlar Günü. Eğer rıhtımda meslektaşım varsa gününü kutluyorum. :slight_smile:

2 Beğeni