Rıhtım Kamarası

İyi güzel kitaplardan konuşuyoruz ama biraz mola verip rahat muhabbet edebilmeliyiz bence :blush:

Buyrun efendim.

20 Beğeni

Kamara düzeltmesi güzel olmuş :hugs:

4 Beğeni

Dedim şimdi kocaman gemide okey falan oynarlar :blush:

4 Beğeni

Rıhtımların limanı mı olur kamarası mı biri beni aydınlatsın. :smiley:

3 Beğeni

İkisi de olmuyor aslında :joy: Rıhtım gemilerin indir bindir yaptıkları yerlere deniyor.

3 Beğeni

Limanda da indir bindir yapılmıyor mu? Arada nasıl bir fark var? Merakımdan soruyorum. :slight_smile:

5 Beğeni

@Ishamael @echidna
Düşünün ki eski bir rıhtımmış, bir kamara şeklinde mekan yapmışlar hoş sohbet için​:joy: Azıcık hayal gücü ya :stuck_out_tongue_closed_eyes:

6 Beğeni

Şimdi şöyle,liman gemilerin yük indirip bindirmesi için uygun koşulları barındıran,yolcuların/tayfanın konaklaması için imkanlar sunan, deniz kenarlarına yapılan ,bir nevi barınma alanı gibi, yerlere deniyor.Rıhtım ise limanda bulunan bir yapının ismi ve gemilerin yük indirip bindirmesi işine yardımcı oluyor.

7 Beğeni

@echidna güzel bir açıklama teşekkür ederim.

@bluesedai valla benim kafamda kamara hep sarsıntılı bir gemi yolculuğunda içine girilip uyunacak bir yer olarak kalmış. :smiley: Yine de sohbet de olur.

3 Beğeni

Rica ederim :smiling_face:

5 Beğeni

Ooo en sevdiğim. Birkaç mum bir de pagan tütsüsü olsa ne hoş sohbetler döner değil mi :joy: Bir de panflüt çalan ben olsam daha da güzelleşir :star_struck: @bluesedai

3 Beğeni

Tamam sen çal ben hikaye anlatayım​:joy: Dişi Âşık ekibi olalım :heart_eyes:

6 Beğeni

Gözümde canlandı da… Harika bir ekip olabiliriz aslında sen Moiraine, ben Lanfear hahah :kalp:

5 Beğeni

Kesinlikle bunu düşünelim :joy: :crazy_face:

3 Beğeni

Nae’blis olmadan parti düzenlenmez. :smiley:

4 Beğeni

Anlaşıldı birkaç angreal getirmem gerekecek yanımda :joy:

3 Beğeni

Neden angreal getiresin ki? :smile:

3 Beğeni

Sataşmadan duramam ben :joy: Sanki beni tanımıyorsun

4 Beğeni

E ama senin angreale ihtiyacın yok ki aklımı okuma becerisine sahipsin zaten. :smiley: zamanında şerateşlerimiz birbirine değmiş herhalde rand ve moridin gibi :slight_smile:

4 Beğeni

Dur şimdi şizofrenliğimizi belli etme :joy:

4 Beğeni