Rıhtım Kamarası

Orada kilo veremezsin aksine alırsın istediğin kadar terle :grin: Adana, Hatay yemekleri kilo vermeye müsaade etmez :drooling_face:

2 Beğeni

Kısa süreliğine memleketim Sivas’a geldim, gündüzleri buralar adeta yanıyor geceleri ise buz gibi oluyor, yorganla yatıyorum.Çok garip bir denge… :sweat_smile:

5 Beğeni

Suvas da sovuga “gardaş nerelisin” demişler.

“Erzurumlıyam gardaş” demiş. :slight_smile:

3 Beğeni

Kubbealtı Lugatı’nı kullanıyordum, yanına onu da ekliyorum. Teşekkürler.

1 Beğeni
9 Beğeni

Yalnız çok iyi olmamış mı? :smile:

7 Beğeni

Daha az önce twitterda görmüştüm ben de. Çok iyi. :laughing:

2 Beğeni

Japonca dublajlar :smile:

4 Beğeni
3 Beğeni

Ben Adana’dayım. Burası tam bir cehennem. Öğleden sonraları nefes almak bile imkânsız hâle geliyor. Ki henüz hava durumuna göre 40 dereceyi bulmadık. Ama öyle hissediyoruz.

Her sene böyle, sadece havası yüzünden artık taşınmak istiyorum bu şehirden.

1 Beğeni

Hahahaha Matmazel xd

5 Beğeni

Sesli güldüm :smile: Aklıma gelmemişti bu.

Bu da benden olsun. Behlül :))) Riva’daki evi kitlemiş miydi acaba onu düşünüyor :joy:

5 Beğeni

Merhaba,

Her gün foruma bakan, takip eden ben yaşadığım rahatsızlık ve tedavi süreci sebebiyle normal yaşantıma, kendime zor yetebildiğim için süresi belirsiz olarak foruma ara vermeye karar verdim.
Çok teşekkür ediyorum şimdiden herkese. Kıymet verip gönderilerimi okuyan, beni anlayan herkese. Birçok kişiyle iletişimim olmasa da nedense içimi dökmek ve bu birazcık ayrılışı-kendimce böyle nitelendirmek istiyorum, buradan kopmak istemiyorum- sizlerle de paylaşmak istedim.
İyi günler, iyi geceler, gülüşleriniz eksik olmasın. :heartpulse:

43 Beğeni

Çok geçmiş olsun. Güzel zamanlar, güzel anlar dilerim

7 Beğeni

Teşekkür ederim eksik olmayın, sağlık, sıhhat ve güzel günler hepimize :blush:

8 Beğeni

Çok geçmiş olsun @alys :heart: Sağlık ve huzur seninle olsun, iyi bak kendine :cherry_blossom:

2 Beğeni

Çok geçmiş olsun, umarım bir an evvel sağlığınıza kavuşup çarçabuk aramıza dönersiniz.

3 Beğeni

Çok geçmiş olsun umarım hemen kavuşursunuz sağlığınıza. :cupid:

4 Beğeni

Herkese çok teşekkür ederim iyi niyetiniz ve iyi düşünceleriniz için. @sultiderler @Korgi @taurenim :blush: :heartpulse:

6 Beğeni

:smiling_face_with_tear:

5 Beğeni