Rıhtım Kamarası

Çizgi roman yayınevleri:

Marmara Çizgi
Gerekli Şeyler
Arkabahçe Yayınları
Çizgi Düşler

Çizgi roman satan siteler:

Marmara Dükkan
Gerekli Şeyler
Arkabahçe Çizgi Roman Dükkanı
Edessa Kitapevi

Bildiğim çizgi roman yayınevleri ve çizgi roman satan siteler bunlar. Bunlar dışında bildiğiniz yayınevleri ve siteleri yazar mısınız?

1 Beğeni

Tarkovski’nin Stalker’ini izledim. “Uzayda Piknik” tadı aradığım için filmin içine pek giremedim.

Sinema dünyasının kült eserlerine yönelik bir arayışa çıktım. Özel bir kriter gözetmeden “Şu kesinlikle izlenmeli.” dediğiniz filmleri paylaşırsanız çok yardımcı olursunuz.

1 Beğeni

Bergman’dan istedigin filmi seçebilirsin. Başlangıç için Winter Light, The Seventh Seal ve Smiles Summer Night öneririm

Üçü de favori Bergman yapimlarimdan.
Konu ve metin ağırlığı bakımından: The Seventh Seal, Winter Light ve Smiles Summer Night diye siralarim ( en ağırdan az ağıra)

Smiles Summer Night, Bergman sinamasinin en farklı filmidir. Özünde tiyatro gibidir, Woody Allen komedisi seviyorsan hiç kacirma derim.

2 Beğeni

Yakın zamanda resmi duyurusu gelecektir.

5 Beğeni

Hiç sevinemedim. Netflix, prime video vb. platformlara neden sansür uygulanıyor aklım almıyor. Ben diğer herkes gibi para verdiğim içeriği neden sansürlü izliyorum ki ? Bu muhafazakar yönetim beni artık çok bunalttı be. Aptal aileler çocuklarına meme, küfür ve sevişme sahneleri göstermek istemiyorsa, doğru dürüst ilgi göstersin ve çocuğunun izleyeceği içerikleri kendi kontrol etsin.

1 Beğeni

Şöyle bir şey gördüm, bilimkurgu severlerin hoşuna gider belki.

11 Beğeni

Rıhtım’ın web ara yüzü değişmiş, gayet güzel olmuş. Emeği geçenlerin eline sağlık. :slight_smile:

2 Beğeni

Evet daha şık ve güzel olmuş yenilenen kısımlar.

1 Beğeni

@Who_Sametto Gizemli bir geri sayım eklemişler. Acaba ne ola ki?

2 Beğeni

Şununla ilgili bir şey olabilir:

2 Beğeni

Olabilir ben de yeni manga bölümlerinin çıkacağına yormuştum. Çakacak iş güzel olsun da gerisi önemli değil.

2 Beğeni

Komik Şeyler
Jbc
Karakarga
İthaki
Flanuer
Baobab
Lal Kitap

Jedbang
Presstij
Goril Çizgi Roman
Paralel Evren
Büyülü Dükkan
PHD collectibles
Zahiri Çizgi Roman
Bunların dışında çizgi roman basan yayınevleri var: YKY, Alfa, Everest gibi takip etmek gerek. Satan yerler site olarak değil dükkan olarak yazdım siteleri de var oradan satın alabilirsiniz.

2 Beğeni

“Darısı” derken Tanpınar da Everest de mi demek istemiş acaba.

3 Beğeni

Olursa çok iyi olur Everest YKY’nin Enis Batur dönemine benzemeye başladı hatta baskı edisyonları daha iyi ben çok seviyorum.

2 Beğeni

Tam yazacaktım @magicalbronze olayı nokta atışı söylemiş.Yeni manga bölümüyle alakalı değil tv ile Golden Age Memorial Edition ile alakalı.Gerisayım tam olarak aralığın 11’i son buluyormuş, 11 aralık animenin 11. bölümüne denk geliyormuş falan yani hafif bir gizem havası yarattılar. :smile:

3 Beğeni

Vinland Saga ya da Kimetsu no Yaiba gibi kaliteli bir iş çıkar umarım. Bunun için de iyi bir stüdyoya ihtiyaç var. Berserk’in son bölümlerine ben alışana kadar animenin ortasını geçmiştik. Ocak 2023’de de Vinland Saga’nın 2. sezonu geliyor. Aradığımızı bulamazsak VS ye koşarız. :smiley:

2 Beğeni

Ben de öyle anladım. Umarım olur.

2 Beğeni

2024 yılının ortalarında gelebilirmiş. Discovery ile birleşme adımları devam ediyor. Yakın zamanda Hbomax için işlerin pek de yolunda gitmediğine dair haberler dolaşıyordu. Bu gidişatla şirket tamamen de satılabilir.

1 Beğeni

Merhaba forum, aramızda evi için koşu bandı kullanan bu işleri bilen birileri var mı? Bu konuda bilgisiz olduğum için marka, özellik vs hiç anlamam bilmem. Gerçi pek koşmayacağım, hızlı hızlı yürüyeceğim ayrıca çok kilolu biri de değilim(70-75kg). Çok pahalı, çok özellikli, akıllı bir ürün aramıyorum kısacası.

https://www.hepsiburada.com/urevo-2-5hp-katlanabilir-kosu-bandi-p-HBCV00000TJ2JT

Mesela bunun yorumları güzel. Tavsiyesi, yorumu olan?

1 Beğeni

Bende Xiaomi’nin Walkingpad Pro R1 modeli var. Katlanır model. 1-10 arası hızları var. 6-7 arası tempolu yürüyüş, üstü koşu gibi düşünebilirsin. Yer çok kaplamıyor, ağırlığı da 20-25 kg arası. Tekerleri var, bir odadan diğerine rahat taşınıyor. Tavsiye ederim.

2 Beğeni