Rıhtım Kamarası

İthaki baskısı dün çıktı. Henüz okuyan birilerinin olduğunu zannetmiyorum. Ön siparişten satın alanlara kargolar gönderilmeye başlanmış, muhtemelen cuma - cumartesi elimizde olur.

2 Beğeni

Herkese merhabalar, hayatımın en güzel zamanlarının böyle bir dönemden geçmesini istemezdim ama oldu. Fakat bu dönemin birliği, beraberliği ve en önemlisi bağları güçlendirdiğini düşünüyorum. Depremi yaşadığım ve yaşadığımız o dakikalar, saatler ve günler elbette ki hâlâ hafızamda. Bunu istesem de bende o anları aklımdan çıkaramıyorum. Bir aydır memleketimden uzağım, bu süreçte kendimi ve kardeşlerimi toparlamayı yegane görevim olarak gördüm. Çok şükür ki her şey biraz daha yoluna girdi. Neyse konumuz bu değil konumuz uzun zamandır çıkılan bir yolun farklı bir durağına gelmek. Forum benim için çok değerli onu bu kadar değerli yapan ise aşık olduğum adamın da (@Lezek’in) burada olması. Romantizm yaparak sizleri boğmak istemiyorum :grin:. 3. yılımızı ardımızda bıraktığımız şu zamanlarda artık evlilik yoluna girmiş bulunuyoruz. Mayısın 13’ünde Tekirdağ’da nikah törenimiz var. Gelmek isteyen herkesi bekliyorum. :pray:

53 Beğeni

Tebrik ederim. Mutluluğunuz daim olsun :slight_smile: :pray:

2 Beğeni

Teşekkür ederim, çok sağ olun. :smiling_face:
@Tobizume amin, teşekkür ederim :pray:
@Korgi güzel temennileriniz için çok teşekkür ederim. :smiling_face:

3 Beğeni

Hayırlı olsun. Allah mutlu mesut etsin.

2 Beğeni

Tebrikler… Allah mesut bahtiyar etsin, beraber mutlu, huzurlu, sağlıklı bir ömür geçirin.

2 Beğeni

Vay be rıhtım sen nelere kadirsin… Tebrik ederim umarım çok mutlu ve çok huzurlu olursunuz :grin:

2 Beğeni

Tebrikler tebrikler mutluluğunuz daim olsun

2 Beğeni

Tebrikler @_Ged, @Lezek. Hayatın güzel yanlarını beraber keşfedeceğiniz bu yolculukta mutluluk, sağlık ve huzurunuz daim olsun :partying_face: :pray: :nazar_amulet:

4 Beğeni

Mutluluğunuz daim olsun. :white_heart::purple_heart::heart_eyes:

3 Beğeni

@Arqonquin @depresifpatates @azizhayri @DragonRebornRand ve diğer herkese çok teşekkür ederim :smiling_face::pray:Hepimiz için her şey güzel olsun, güzellikler getirsin.

8 Beğeni

Böyle güzel haberlere hasret kaldık, tebrik ederim. Allah mutluluğunuzu daim kılsın. :slight_smile:

2 Beğeni

Ya çok sevindim, birlikte güzel ve musmutlu günleriniz olsun. Bu günlerde böyle umutlu haberlere hasret kaldık. :blush: :heavy_heart_exclamation:

2 Beğeni

Mutluluğunuz daim olsun. Seçimden 1 gün önce de evlenilmez ki ama. Oyunuzu kullanın mutlaka. :sweat_smile: Umarım ülkemiz sizin mutlu gününüzden sonra uzun zamandır beklediği mutluluğa kavuşur.

5 Beğeni

Çok teşekkür ederim :smiling_face: sağ olun.
@alys hep beraber görürüz inşallah :butterfly: teşekkür ederim.
@Artorias :sweat_smile:kaç gündür ikametgah için uğraşıyorum ama sonunda oldu. Oyumun boşuna gitmesini istemiyorum. Biz seçimlerden çok önce ayarlamıştık günü, böyle olacağını bilemedik. İnşallah her şey güzel olur artık :roll_eyes:. Teşekkür ederim :smiling_face:

5 Beğeni

Aperiyodik bir monotile bulmuşlar. Yani iki boyutlu düzlemi sonsuza kadar kendini tekrarlayan bir desen oluşturmadan kaplayabilen tek bir şekil. Şöyle bir şey:

Henüz işime yarayacak bir uygulama düşünemedim ama böyle bir şeklin var olması bile bence bayağı ilginç bir şey.

9 Beğeni

Ben bunun üstünde yürüyemem. İçimdeki OCD çığlık atar :smiley:

3 Beğeni

Her bir taş şu şekilde boyanırsa sorun olmaz hocam hahaha:

6 Beğeni
5 Beğeni

Bu nedir arkadaş her 100 yılda çağın değerlerine göre eserler güncellenecek mi? Umarım bu uygulama yaygınlaşmaz…

17 Beğeni