Rıhtım Üyelerinin Instagram Hesapları

Bu da benim;

O kadar yorgunum ki karaltı olarak gördüm fotoğrafı. :joy: Artık İnstagram’a da müdahele oluyorum. Kendimi aştım.

2 Beğeni

Bravo, bravo. Ben de üzülmüştüm diğerleri böyle atmış benimki niye link link bakıyor diye.

2 Beğeni

Ben daha kendi hesabımın linkini atmayı bile bulamadım @Ozgur 'den yardım istedim. O söylemese bilmezdim. :sweat_smile:

3 Beğeni

Olsun, seni de böyle seviyoruz. Poşet varsa alayım? :joy:

2 Beğeni

Keşke bugün olsaydın. Şu an acı çekiyorum. Hep @Ufuk yüzünden diyeceğim ama diyemiyorum yani kendim yüzünden oldu. :frowning:

2 Beğeni

Şu açıklama olmasa etmezdim belki. :joy:

1 Beğeni

Selfielerime katlanırsın o zaman :grinning:

1 Beğeni

Her şey karşılıklı. :joy:

1 Beğeni

Merhaba!

Bu da benim Instagram sayfam. Takip etmeyi unutmayın! :hanci:

16 Beğeni

Teşekkür ederim :grin:

1 Beğeni

ben de çok beğendim, hemen takip ettim😇
Ellerinize sağlk diyorum o halde.

1 Beğeni

Genellikle çektiğim fotoğrafları paylaşıyorum fakat şu sıralar pek fotoğraf çekmeye fırsatım olmadığından çok aktif değilim :confused:

3 Beğeni

Ben de buradayım arkadaşlar, beklerim :v:t2:

Kullanmayali 2 yılım bitti 3. yılıma girdim kullanamıyorum hani isterdim ama olmuyor.
Zaten önceden de olmuyordu. Adi vardı etkileşimi yoktu.Geçen açayım dedim arkadaşlarım çok ısrar etti akşam açtım sabah köklü sildim hesabı :smile::smile: Sanırım evrenle aynı şeyi düşünüyoruz.
Tabi amacı dahilinde kullanabilene helal olsun.

5 Beğeni

Stalk zamanı :smiling_imp:

3 Beğeni

En güzelini yapıyorsunuz zaten bence.

Rıhtım’a kayıt olmadan önce yani 3-4 ay önce açmıştım hesabı. Rıhtım’dan sonra biraz üvey evlat muamelesi gördü ama tekrar canlandıracağım diye ümit ediyorum :slight_smile:

4 Beğeni

profesyonel makinem olmasa da fotoğraf çekmeyi çok seviyorum. bir kaç ay önce, o kadar çekiyorum şunları bir yerde toplayayım bari diye açtığım hesap.

https://instagram.com/okyanus.11.x?igshid=156f901014hs8

5 Beğeni

Buda benim hesabım. Profesyonel fotoğraf makinemle, çok amatör fotoğraflar çıkartıyorum. :sunglasses:

4 Beğeni