Rıhtım Üyelerinin Instagram Hesapları

Şöyle ki; örneğin benim çok takipçili olmayan ama herkese açık bir instagram hesabım var, aralıklarla okuduğum kitaplar hakkında yorumlarımı, gördüğüm kampanyaları yada kitap alıntılarımı da hikaye olarak paylaştığım kişisel bir hesabım var. Kesinlikle bookstagram hesabı değilim yani :sweat_smile: Samimi bulamıyorum nedense o tarz hesapları, yayınevlerine kendi hesapları ve sevdiğim çevirenler dışında kitapla ilgili pek birşey de takip etmiyorum. Bu sebeple gerçekten kitapları okuyan insanları görünce hem goodreads’ten hem de instagram’dan takibe alıyorum.
Tam da bu sebepten paylaşmakta sorun görmezseniz, buradan severek takip ettiğim insanları instagram dan da takip etmek isterim.)

9 Beğeni

Ben de okuduğum şeyleri ve dinlediğim şarkıları paylaşırım genelde Sosyal bilimler ile ilgili kitapları -çalışmalarımdan dolayı- okusam da uzun süreden beri, fantastik ve bilim kurgu severimdir. Güzel bir başlık olmuş bence.
https://www.instagram.com/orhun_kahraman/

6 Beğeni

Kendi kişisel hesabıma pek girip bakmıyorum bile. Genellikle kendi yaptığım şeylerin fotoğraflarını paylaştğım bu hesabı kullanıyorum.

15 Beğeni

Harika işler gerçekten :slight_smile:

7 Beğeni

Bu da benim… Kafama göre takılıyorum.

Dikkat: Bu hesap çeşitli zararlı cemiyetler içermektedir.

12 Beğeni

Artık İnstagram’dan dedikodunu yaparız profilinde. :smiley:

2 Beğeni

Bayıldım bu arada müthiş çalışmalar.

2 Beğeni

@Ufuk @sonofequinox

Teşekkürler :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Buradakileri ekleyen dağ, benim… Hani casusluk yaptık, bulduk denilmesin, teslim olayım :grin:

Siyah filamenti nerden aldınız? Lighthouse ve Rorschach çok iyi olmuş.

Polysmart marka PLA filament. Çağlar3D diye bir şirket getiriyor. Kendi siteleri veya N11 mağazaları üzerinden alınabiliyor.

Rorschach’ı boyayacağım. Maskesini boyadım gerisi kaldı ama böylede güzel durdu. Belki böyle bırakırım :slight_smile:

19 Beğeni

Vaov. Süper olmuş :hugs::hugs:

1 Beğeni

Rorschach’ı görünce direkt siyah filement alma isteği doğdu zaten. Bence böyle gayet güzel olmuş.

1 Beğeni

Benim hesabım da budur, yaptığım çizimleri paylaşıyorum bu hesaptan.

5 Beğeni

Deniz Tutuk (@deniz_tutuk_) Instagram

Çok başarılı. Pyramid Head yapım videosu olsa iyi olurmuş :slight_smile:

1 Beğeni

Altlarda vardı galiba, hızlandırılmış olarak.

2 Beğeni

Çizimler harika :grinning: Bu efsane :+1:t2:

https://www.instagram.com/p/BelSW_MFwJD/?igshid=36xfasbl0uyb

2 Beğeni

Bu da benim, anılarımın gölgelerini paylaştığım kişisel hesabım :smiley:

3 Beğeni

Sosyal medyanın ne kadar gereksiz bir şey olduğunun farkına vardığımdan beri kullanmıyorum maalesef.

4 Beğeni