Robert A. Heinlein Okuma Etkinliği

Bu ay Amazon’da bırakmıştım cüzdanı. Sizlerin sayesinde ekmekten sudan daha fazla değer veriyorum kitaplara.

2 Beğeni

Bu üçünden biri okunarak duruma göre diğerlerine geçilecekse Yıldız Gemisi Askerleri iyi bir tercih olmayabilir. Benim diğer iki kitabı ötelememe yol açtı.

Ancak eğer ki üç kitap da kesin olarak okunacaksa (diğer iki kitabın okunma durumu ilk okunacak kitaba bağlı değilse) kesinlikle size katılıyorum.

Kitapları bu şekilde ayırmış olmanız da yüreğime su serpti, teşekkürler.

Diğer iki kitaptan hangisini okumam gerektiği hakkında kararsızım. Okuma Etkinliği’nde çıkacak sonuca göre ikinci okunacak kitaptan devam ederim artık.

1 Beğeni

Kitaplar bende de mevcut ve okunmayı bekliyorlar. Ben de katılmak isterim. Bu etkinlik ile okumak için bahanem olur.

3 Beğeni

Ben 2 gün önce Yaban Diyarlarda Yabancı kitabını bitirdim ama diğer 2 kitabı okurken size katılabilirim. Kitaplar elimde zaten.

3 Beğeni

Merhaba arkadaşlar. Kitapları temin ettim. Yaban Diyarlarda Yabancı hasarlı geldi. Çok mutsuzum. İade etsem zamanında gelmez diye korkuyorum. Kitap yurdu sağ olsun hasarlı kitabı yollamış.

1 Beğeni

Zamanında gelir bence, hemen değişim talep edin. @ElijahBaley yaban diyarlarda yabancı’yı kasım ayında mı okuyoruz aralık ayında mı?

1 Beğeni

Okuma planımız nasıl olacak?

1 Beğeni

Ben yıldız gemisi askerleri, yaban diyarlarda yabancı, ay zalim bir sevgilidir şeklinde diye hatırlıyorum. Ama tavsiye edilen genelde yga, azbs, ydy şeklinde. Ama kesin olarak yaban diyarlarda yabancı bu ay değil, o yüzden yetişir. :slight_smile: Bir an önce değişim için gönderin bence. :blush:

1 Beğeni

Yıldızgemisi Askerleri
Ay Zalim Bir Sevgilidir
Yaban Diyarlarda Yabancı

sırası ile her ay bir kitabı okuyalım.

Hem de @gozubocek hasarlı kitabı Aralık ayına kadar temin edebilmiş olur.

2 Beğeni

İlk 2 kitabım sıkıntısız. Yarın vereceğim kargoya hasarlı kitabı. Güzel bir etkinlik olacak.

2 Beğeni

Ne zaman başlıyoruz? :slightly_smiling_face:

3 Beğeni

Ben bu akşama hazırım. Sizlerin durumu nedir?

3 Beğeni

Ben de başlamaya hazırım.

3 Beğeni

Bugün başlıyoruz okumalara Yıldız Gemisi Askerleri ile (tabii ben son dönem Yaşlı Adamın Savaşı, Karanlık Orman, Tanrı’nın Gözündeki Zerre gibi benzer tarz kitaplar okuduğum için biraz daha sonra okuyacağım, haftaya falan muhtemelen başlarım). Son hafta mı yorumlayalım bitirip, yoksa başlığı şimdiden açalım, okuyan yorumunu mu yazsın direkt?

3 Beğeni

Ben de hazırım. :slightly_smiling_face:

Böyle olsa daha güzel olur. :blush:

2 Beğeni

Ben de hazırım. (20 krktr)

4 Beğeni

Kitap yorumlarımız için yeni bir başlık mı açalım yoksa bu başlık altında yorumlamaya devam mı edelim?

3 Beğeni

“Kitap Kulübü” kategorisi altında, kitaplara özel yeni tartışma başlıkları açılabilir. Bu başlık da süreci yürütmek için kullanılmaya devam eder.

Yıldız Gemisi Askerleri için neler yazacağım belli. :sweat_smile:

5 Beğeni

Scroll ultilerimize mana yüklemeye başlayalım da okurken mouselarımıza zeval gelmesin :pp

2 Beğeni

İnsancıl uzunlukta olacak -umarım :sweat_smile: :man_shrugging:

Yazacağımı gerek eski forumda, gerek burada yazdım zaten. Bir nevi, sağda solda yazdıklarımın tek çatı altında toplanması olacak.

3 Beğeni