Robert Galbraith (J. K. Rowling) Kitaplığı

%20Rowling

BİYOGRAFİ

Joanne Kathleen Rowling, 31 Temmuz 1965’te Chipping Sodburry, İngiltere’de doğdu. Ailesiyle birlikte Bristol’e, daha sonra da Chepstow’a taşındı. Liseyi Wyedean Comprehensive’de okuduktan sonra Exeter Üniversitesinde Fransız Dili ve Edebiyatı eğitimini tamamladı ve Londra’ya yerleşerek araştırmacı ve iki dil bilen bir sekreter olarak İnsan Hakları Örgütünde çalışmaya başladı. Harry Potter serisinin dışında dört romanı daha yayımlanan Rowling, polisiye türündeki üç eserini Robert Galbraith mahlasıyla yazmıştır.

ÇIKAN KİTAPLAR

  1. Guguk Kuşu (Cormoran Strike 1)
  2. İpekböceği (Cormoran Strike 2)
  3. Kötülük Kariyeri (Cormoran Strike 3)
  4. Ölümcül Beyaz (Cormoran Strike 4)
  5. Kötü Kan (Cormoran Strike 5)

1 2 3 4 5

10 Beğeni

4.kitap ne zaman cikacak türkçe olarak

  1. Kitap ne zaman çeviriliyor iki sene oldu

4.kitap daha dilimize çevrilmedi ancak yazar 5.kitabın yazımını bitirmiş ve bu haberi Pegasus Yayınları da paylaşmış. Serinin devam edeceğini çıkarabiliriz buradan sanırım.

5 Beğeni
  1. kitap eylülde

Pegasus Yayınları hazretleri beşinci kitabı çevirip basamadan altıncı kitap yurtdışında okurla buluştu. Basmayacaksanız telifini bırakın yahu. :slight_smile:

Şaka gibi badrol yeni alınmış beşinci kitap için. 2023 sonuna kadar basacaklarından da emin olamıyorum. Zaten bu hızla Pegasus tembel tembel takılırken Rowling seriyi bitirip üzerine tur bindirip yeni seriye başlayıp onu da bitirecek. Nasıl oldu da bu kadının hakları Pegasus’a düştü ya. YKY alsaydı kötü kapakla falan da olsa en azından zamanında basardı. Amazon’da İngilizce baskıların indirimini kollar olduk.

Sayfasının yaklaşık 1 lira olması yeni standardımız oluyor sanırım :joy: